НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Захист держави” Донецька область


Бойовики намагаються покинути Слов’янськ та Красний Лиман

13:57, 4 червня 2014 р.  5688
Джерело: Український тиждень

Бойовики намагаються покинути Слов’янськ та Красний Лиман, що на Донеччині, прориваючи кільце оточення сил антитерористичної операції.

Про це повідомляє керівник групи інформування про АТО Владислав Селезньов.

"За оперативною інформацією, бойовики у військовій формі, які раніше займали приміщення міської лікарні Слов’янська, з початком операції сил АТО покинули територію медустанови. Стало відомо, що бойовики облаштовувалися там надовго, там вони навіть облаштували собі бомбосховище. Але активні дії українських військовослужбовців налякали найманців і вони тікають з міста, намагаючись прорватися через кільце оточення", - сказав він.

Він також зазначив, що бойовики в районі проведення АТО в Слов’янську і Красному Лимані ховаються в будинках лікарень, дитсадків, баз відпочинку і санаторіїв.

За словами Селезньова, керівництво АТО в черговий раз закликає місцевих жителів залишатися вдома, оскільки українські силовики не ведуть вогонь по мирних жителях і житлових кварталах.

На своїй сторінці у Facebook Селезньов також написав , що сили АТО " висувають ультиматум бойовикам здатися в полон і тільки в разі відмови блокують , а при опорі - знищують їх" .

За словами керівника групи інформування про АТО, місцеве населення в більшості "позитивно сприймає дії учасників АТО, спрямовані на стабілізацію обстановки в регіоні, що ще раз підтверджує марність планів бойовиків".

Селезньов також відзначив високий рівень взаємодії між підрозділами силових структур, задіяних в АТО.

Як повідомлялося раніше, українські силовики продовжують бої на Сході, а саме на Красному Лимані й Слов’янську.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков раніше повідомив, що АТО під Слов’янськом перейшла в активну наступальну фазу.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі