НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


Глава Одеської обладміністрації Саакашвілі заявив про відставку

16:14, 7 листопада 2016 р.  5397
Джерело: Український тиждень

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що вирішив подати у відставку з поста керівника Одеської обласної державної адміністрації.

"У ситуації, що склалася я вирішив подати у відставку і почати новий етап боротьби", - сказав він.

Саакашвілі зазначив, що останньою краплею для нього стали електронні декларації чиновників, в яких депутати і чиновники вказували мільйони і просили матеріальну допомогу.

За його словами, в Одеській області президент України Петро Порошенко особисто підтримує корупційні клани.

Президент України Порошенко підпише указ про звільнення Міхеїла Саакашвілі з посади голови Одеської обласної державної адміністрації, якщо український уряд внесе відповідне подання.

Про це повідомили в прес-службі адміністрації президента України в понеділок.

"Якщо Кабінет міністрів України внесе подання, президент України підпише відставку Міхеїла Саакашвілі. При цьому будуть проаналізовані реальні підстави для його звільнення", - ідеться в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що начальник Головного управління Національної поліції України в Одеській області Гіоргі Лорткіпанідзе подав у відставку.

Президент України Петро Порошенко призначив колишнього президента Грузії Міхеіла Саакашвілі на посаду голови Одеської обласної держаної адміністрації 30 травня 2015 року.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі