НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Захист держави” 


СБУ заборонила в’їзд на територію України Юлії Самойловой

20:00, 22 березня 2017 р.  7646
Джерело: “Аратта-Україна”

Служба безпеки України заборонила в’їзд на територію України громадянці Російської Федерації Юлії Самойловой терміном на три роки.

Про це повідомив прес-центр СБУ.

Рішення прийняте на підставі отриманих даних про порушення нею законодавства України.

У МЗС Росії назвали «цинічною» заборону на в’їзд в Україну представниці Росії на міжнародному пісенному конкурсі «Євробачення-2017» Юлії Самойловой. Про це заявив російській агенції «ТАСС» статс-секретар, заступник голови МЗС Росії Грігорій Карасін, передало Радіо Свобода.

«Це черговий обурливий, цинічний і нелюдяний акт київської влади», – сказав Карасін.

У Європейському союзі мовлення висловили «глибоке розчарування» рішенням України, що приймає цього року конкурс «Євробачення», заборонити в’їзд конкурсантці від Росії, яка раніше порушила закон, нелегально відвідавши окупований Крим.

Як мовиться в заяві EBU, яку надала Радіо Свобода ця базована у Швейцарії організація, що є співорганізатором щорічних конкурсів популярних пісень «Євробачення», там вважають, що ця заборона «суперечить і духові конкурсу, і поняттю всеохопності, що лежить у серцевині його цінностей».

EBU заявляє, що мусить поважати закони країни, яка приймає конкурс, але «продовжить діалог із владою України з метою забезпечити можливість для всіх учасників виступити в Києві».

12 березня Росія визначила свого представника на «Євробаченні» – співачку Юлію Самойлову, яка з дитинства пересувається на інвалідному візку через рідкісну хворобу.

Співачка виступила в окупованому Криму 27 червня 2015 року, таким чином порушивши постанову Кабінету міністрів України № 367 від 4 червня 2015 року, за якою іноземці повинні мати спеціальний дозвіл для відвідин Криму і в’їжджати на територію півострова через встановлені пункти пропуску.

Раніше Україна вже вживала обмежувальних заходів до російських артистів, які виступали у Криму після окупації півострова.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі