НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


Уряд припинив дію Програми економічного співробітництва між Україною і РФ

15:38, 21 березня 2018 р.  4340
Джерело: “Аратта-Україна”

21 березня Уряд підтримав пропозицію Мінекономрозвитку про припинення дії Програми економічного співробітництва між Україною та Російською Федерацією на 2011-2020 роки.

Про це повідомляє урядовий портал.

Припинення дії Програми є частиною комплексу заходів Уряду України, спрямованих на протидію агресивній політиці РФ в загальнополітичному контексті і в торговельно-економічній сфері зокрема. Дії, які протягом останніх кількох років РФ систематично вживає щодо України, прямо суперечать заявленим у Програмі цілям розвитку співробітництва між країнами.

Починаючи із кінця 2015 року, РФ послідовно здійснює торговельну та транзитну агресію щодо України:

- одностороннє припинення Договору про зону вільної торгівлі в рамках СНД для України, у зв’язку з чим до товарів походженням з України застосовується ввізне мито у розмірі ставок Єдиного митного тарифу ЄАЕС;

- заборона на імпорт для деяких видів сільськогосподарської продукції, сировини і продуктів харчування, у тому числі походженням з України;

- фактичне блокування транзиту українських товарів територією Російської Федерації.

Питання щодо необхідності зупинення дії Програми економічного співробітництва підтримане на засіданні 28 грудня 2017 року членами Робочої групи з моніторингу торговельних відносин із РФ, створеної при Раді з міжнародної торгівлі.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі