НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” Автономна республіка Крим


Крымнаш. Путін каже, що в цьому році на Керчь із Росії пустять потяги

13:20, 20 лютого 2019 р.  1920
Джерело: Радіо Свобода

2019 року почнеться залізничний рух Керченським мостом, заявив 20 лютого у своєму зверненні до Федеральних зборів президент Росії Владімір Путін.

«Дякую і містобудівельникам, і залізничникам, бачили, вже зроблено обхід навколо Краснодару і підхід до цієї транспортної розв’язки з Кавказького узбережжя», – сказав він.

За словами Путіна, залізничних рух по Керченському мосту «дасть можливість потужно розвивати і Крим, і Севастополь».

Міст з території Росії до анексованого півострова відкрили у 2018 році. Згідно з результатами опитування російського «Левада-центру», 47% респондентів-росіян назвали це головною подією минулого року.

При цьому, за даними українського Міністерства з питань тимчасово окупованих територій, опори Керченського мосту на окремих ділянках за рік пересунулися на відстань до дев’яти сантиметрів.

Україна, а також провідні країни світу та міжнародні організації, вважають окупацію й анексію Росією Криму незаконними і не визнають призначених Кремлем очільників на півострові. Через анексію Криму країни Заходу запровадили проти Росії економічні санкції. Кремль окупацію заперечує і називає анексію півострова «відновленням історичної справедливості».


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі