НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


ОБСЄ підтверджує: припинення вогню на Донбасі немає

10:12, 1 серпня 2019 р.  2459
Джерело: “Аратта-Україна”

СММ ОБСЄ зафіксувала зменшення інтенсивності вогню, у порівняні з попередніми періодами.

Про це йдеться у звіті СММ ОБСЄ від 30 липня.

У Донецькій області СММ констатувала зменшення кількості порушень режиму припинення вогню, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (зафіксувавши, зокрема, 8 вибухів супроти 23 відповідно). Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на південно-південний захід від Донецької фільтрувальної станції (ДФС; 15 км на північ від Донецька) та на північний схід від н. п. Світлодарськ (підконтрольний урядові, 57 км на північний схід від Донецька).

У Луганській області СММ зафіксувала порушення режиму припинення вогню, зокрема 26 вибухів, якщо порівнювати з попереднім звітним періодом (жодного порушення). Більшість порушень режиму припинення вогню зафіксовано в районах на схід від н. п. Дмитрівка (підконтрольний урядові, 43 км на північ від Луганська), які, за оцінкою, були пов’язані з проведенням навчань з бойовою стрільбою за межами зони безпеки, а також в районах на північ і схід від н. п. Попасна (підконтрольний урядові, 69 км на захід від Луганська).

Як повідомлялося раніше, на засіданні ТКГ у Мінську, у присутності представників окупаційної адміністрації ОРДЛО, було досягнуто домовленості про безстрокове припинення вогню з 21 липня.

Наразі, як показують звіти штабу ООС, МО України, СММ ОБСЄ досягнуті домовленості не виконуються.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі