НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Політика” 


Тимошенко вважає дострокові вибори невідворотніми. Але треба владнати протиріччя

11:25, 29 травня 2007 р.  5236
Джерело: Українська правда

Після погоджувальної ради о 10 ранку лідери фракції збируться на нараду разом зі співголовами робочої групи. Щоб владнати протиріччя в законопроектах.

Про це сьогодні повідомила лідер БЮТ Юлія Тимошенко.

За її словами, відповідна нарада необхідна для того, щоб зняти "на рівні лідерів фракцій" усі розбіжності щодо голосування пакету політичного компромісу.

Вона також сказала, що на нараді будуть присутні Іван Васюник і Микола Азаров як співголови робочої групи.

"Крім цього ми наполягаємо на тому, щоб одразу, як тільки ми прийдемо в зал, а ми розраховуємо, що це буде або 12 або 14 години, перше, що ми проголосуємо – це підвищення пенсій і зарплат. І ми зробимо це з великою насолодою", - заявила вона.

Тимошенко нагадала, що від початку року коаліція виступала проти підвищення пенсій і зарплат і, враховуючи те, що зараз вона на цьому наполягає, Тимошенко називає це "першим досягненням дострокових виборів".

"Тобто наша вимога, заради якої ми блокували щитові, парламент стає реальністю", - додала вона.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що проведення дострокових виборів 30 вересня є невідворотнім.

"Зараз зірвати вибори є набагато складніше, ніж їх провести", - сказала Тимошенко в інтерв’ю журналістам.

"Спробувати зараз зірвати вибори – це те ж саме, що штовхати великий камінь у гору", - додала вона.

Лідер БЮТ повідомила, що 30 вересня, як дата проведення виборів, їх "повністю влаштовує", бо люди відпочинуть та повернуться з відпусток.

Тимошенко також сказала, що їхня тактика показала свою ефективність.

"Хочу нагадати, що кілька місяців тому дострокові вибори сприймали як бред неповноцінних політиків. А сьогодні дострокові вибори – це реальність", - сказала Тимошенко.

На її думку стало "корисним для країни загострення протистояння політики на ідеологічній основі".

"Адже це призводить до очищення політики та демократії: треба боротися не тільки інформаційними повідомленнями, а достатньо жорсткими діями", - сказала Тимошенко.

Вона пообіцяла, що БЮТ не буде створювати коаліцію в новому парламенті з партією Регіонів.

"Ми або будемо блокуватися з демократичними силами, або працюватимемо в опозиції", - сказала вона.

Тимошенко також спрогнозувала, що на дострокових виборах переможе та політична сила, яка "зможе не допустити фальсифікації".

"Хто б що не казав, але говорити, що минулі вибори були без фальсифікації – це обман, особливо в тих п'яти областях, де з великою перевагою перемогла партія Регіонів", - заявила Тимошенко.

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко також запевнила, що всі депутати від опозиції складуть мандати, і це стане передумовою для розпуску парламенту.

"У мене є гарантії цього, є тверді гарантії", - сказала Тимошенко.

"Я вклоняюсь понад 100 депутатам, які залишились у нашій фракції, незалежно письменники вони, поети чи політики, що вони покладуть мандати, і продемонструють громадянам відповідальну політику", - заявила Тимошенко.

За її словами, раніше за мандати "глотку перегризали".

Тимошенко також сказала, що не боїться прецеденту, коли складення повноважень 150 депутатами призведе до розпуску парламенту.

"Я не знаю таких народних депутатів у партії Регіонів, які можуть покласти мандат під дулом пістолета", - сказала Тимошенко.

Тимошенко уточнила, що сесія парламенту розпочнеться після того, як будуть зняті останні неузгодженості в законопроектах для проведення дострокових виборів.

"Є 5-6 розбіжностей, які ми намагаємося узгодити стосовно закону про вибори, і 5-6 пунктів у законі про статус народного депутата в частині імперативного мандату", - сказала вона.

Тимошенко назвала "профанацією" намір створити реєстр виборців до 30 вересня.

"Якщо реєстр не буде створений, на виборах ми працюватимемо по старій базі виборців. Ця домовленість записана у додатках нічних домовленостей", - наголосила вона.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі