НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Одностороннє розведення військ почалося попри порушення домовленостей російською стороною

11:52, 30 жовтня 2019 р.  3817
Джерело: “Аратта-Україна”

Українська сторона СЦКК повідомляє про чергові обстріли з боку збройних формувань Російської Федерації.

Зокрема, 28.10.2019, у період з 20.45 до 21.25 та з 21.53 до 22.40 з боку ЗФ РФ у напрямку н.п. Золоте-4 здійснено обстріли із застосуванням стрілецької зброї.

29.10.2019 року, мобільною групою української сторони Спільного центру з контролю та координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін, за фактом обстрілу житлових будинків у н.п. Золоте-4 Попаснянського району Луганської області проведено фотофіксацію.

Прибувши на місце обстрілу мобільна спостережна група виявила наступне:

- приватний будинок по вулиці Горіховій 25 зазнав ушкоджень від стрілецької зброї калібру 7,62мм. На місці обстрілу групою додатково проведено опитування місцевих жителів та, з їхньою допомогою, виявлено отвори у пластиковому облицюванні будинку.

- приватний будинок по вулиці Довженка 28 зазнав ушкоджень від стрілецької зброї калібру 7,62 мм. На місці обстрілу групою додатково проведено опитування місцевих жителів та, з їхньою допомогою, виявлено 3 отвори в покрівлі будинку.

Постраждалих внаслідок обстрілів осіб немає.

Як повідомлялося раніше, вчора о 12.00 розпочалося розведення військ в районі н.п. Золоте-4. Наразі інформації про відведення російських військ немає.

«Розведення здійснюється на ділянці, де не було пострілів більш ніж сім днів. І це за нашими даними, і за даними ОБСЄ. За всіма даними. Це в Катеринівці [Донецької області], я там був, все спокійно. Ми все контролюємо. Усе буде спокійно», – сказав вчора президент Зеленський. Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі