НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Захист держави” 


Міністерство оборони відзвітувало про виконання оборонного замовлення

10:52, 27 грудня 2019 р.  3248
Джерело: “Аратта-Україна”

Згідно з звітом МО у війська поставлено більше 7 тисяч одиниць озброєнь і військової техніки.

«Підсумки 2019 року статистично такі: за результатами використання ресурсів для виконання завдань державного оборонного замовлення у війська поставлено 7434 одиниці озброєння та військової техніки. Для того, щоб говорити, про які речі конкретно мається на увазі в такому тисячному обсязі, я зазначу такі орієнтири. Це приблизно 700 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, близько 900 одиниць бронетанкової і автомобільної техніки, що предметно, 90 літальних апаратів різних типів, 5 бойових катерів та кораблів і близько 700 зразків озброєння і військової техніки, які забезпечують стійкий зв’язок, автоматизацію процесів управління військами та кібернетичний захист».

Про це поінформував заступник Міністра оборони України Анатолій Петренко, звітуючи щодо результатів виконання ДОЗ, постачання у війська нової техніки і озброєння, ремонту, а також виконання функцій з організації виробництва боєприпасів та споруд спеціального призначення, повідомив пресцентр МО.

Він також зауважив, що результати виконання оборонного замовлення — це ключова тема для всіх оперативних спроможностей, які є у ЗС України — як летального, так і нелетального характеру дій.

«Це визначальний показник для того, щоб приймати рішення по формах і способах застосування військ, простими словами, як будемо воювати. Це ключовий критерій для організації бойової підготовки. Це те, що в першу чергу впливає на організацію і створення військової інфраструктури. І звичайно, головне для організації процесу оборонного планування на засадах спроможностей», — зазначив Анатолій Петренко.

Завдання, яке також виконується у рамках ДОЗ — це організація виробництва критичної номенклатури боєприпасів, яка існує, створення для цього споруд спеціального призначення, а також ремонт.

«За результатами використання ресурсів на ремонт, було відремонтовано 507 одиниць, а за результатами роботи по боєприпасам, у війська поставлено близько двох тисяч боєприпасів крупного калібру і близько 150 тисяч складових, які необхідні нам для створення критичної номенклатури, для створення боєприпасів, особливо для військ, які виконують завдання в районі проведення операції ООС», — зазначив Анатолій Петренко.

За його словами, позитивною є тенденція з прийняття на озброєння ЗС України нових зразків за результатами успішного проведення державних і визначальних відомчих випробувань.

«У нас 17 нових зразків за результатами 55 успішних випробувань прийняті на озброєння і допущено до підконтрольної експлуатації у військах 38 зразків військової техніки. Ми говоримо про протиповітряну оборону для Сухопутних військ, про безпілотну авіацію, про нові зразки бронетанкової техніки, командно-штабні машини, а також парашутні системи для Десантно-штурмових військ та Сил спеціальних операцій», — зазначив Анатолій Петренко.

 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі