НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


МЗС України виступило з заявою у зв’язку з 12-ми роковинами збройної агресії Росії проти Грузії

11:43, 8 серпня 2020 р.  1226
Джерело: “Аратта-Україна”

Зовнішньополітичне відомство засуджує збройну агресію Росії проти суверенної Грузії і подальшу фактичну анексію грузинських територій. МЗС закликало міжнародну спільноту посилити тиск і санкційний режим проти РФ задля примушення її до припинення агресії проти Грузії і України та деокупації їхніх суверенних територій

Міністерство закордонних справ України рішуче засуджує розв’язану 07 серпня 2008 року збройну агресію Російської Федерації проти Грузії, а також незаконну окупацію суверенних територій Грузії – Абхазії і Цхінвальського регіону/Південної Осетії та кроки російського окупаційного режиму, спрямовані на їхню фактичну анексію.

Триваюча «бордеризація» окупованих грузинських територій, системні затримання і викрадення громадян Грузії на лінії окупації, обмеження їхніх фундаментальних прав і свобод, надзвичайно складна гуманітарна та безпекова ситуація – ось основні «досягнення» дванадцятирічної окупації Російською Федерацією Абхазії і Цхінвальського регіону/Південної Осетії, Грузія.

Україна послідовно підтримує суверенітет і територіальну цілісність Грузії в її міжнародно визнаних кордонах, а також закликає Російську Федерацію припинити збройну агресію проти Грузії, вивести російські війська з її окупованих територій та дозволити безперешкодний доступ міжнародним правозахисним і моніторинговим організаціям.

Міністерство закордонних справ України закликає міжнародну спільноту посилити міжнародний тиск і санкційний режим проти Російської Федерації задля примушення її до припинення агресії проти Грузії і України та деокупації їхніх суверенних територій.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі