НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Війна з Росією (АТО)” 


Путін чітко заявив, що Кремль не збирається виводити з окупованої території частини 8-ї армії

17:35, 17 грудня 2020 р.  808
Джерело: “Аратта-Україна”

Президент Росії Володимир Путін заявив, що нинішній українській владі, як і попередній, бракує політичної волі, щоб врегулювати ситуацію на сході України.

На щорічній пресконференції на запитання, як він бачить перспективи врегулювання на Донбасі і взаємин Росії і України російський президент сказав, що «це значною мірою залежить від української влади», передає Радіо Свобода.

«Всі лідери, в тому числі Володимир Зеленський приходили під гаслами врегулювання і відновлення. Але нічого у них не виходить. Починають озиратися на крайні націоналістичні сили. І нічого не виходить, не вистачає політичної волі. Нічого не зроблено в плані політичного врегулювання. Звучать заяви, що не вони збираються виконувати Мінські угоди, ставлять питання про перегляди. Але ці угоди затверджені в ООН, тому переглянути їх не можна. Врегулювання неминуче, питання коли», – сказав Путін.

Путін додав: «Донбас підтримували і будемо підтримувати, і навіть будемо збільшувати його підтримку».

Президент Росії Володимир Путін дає сьогодні свою традиційну щорічну пресконференцію. Цьогоріч Путін не сидить в залі перед сотнями кореспондентів, а відповідає на запитання через відеоконференцію зі своєї резиденції під Москвою.

Як повідомлялося раніше, Моква не визнає присутність регулярної армії РФ на території окупованого Донбасу. Кремлівська пропаганда називає 1-й і 2-й АК 8-ї армії РФ "народною міліцією ЛДНР". Штаб цих "міліцій" знаходиться на території Ростовської області. У Донецьку і Луганську цивільне керівництво виконують окупаційні адміністрації, сформовані ФСБ і ГУ МО РФ.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі