НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Самоврядування” 


Космос разбушувався. Депутати столичної ради звернулися до керівництва держави

15:27, 24 січня 2008 р.  8495
Джерело: Аратта-Україна

Фракції БЮТ та “Блок Кличка” у Київраді підготували звернення до Президента України, Голови Верховної Ради та Прем’єр-міністра у якому вимагають негайно провести розслідування діяльності міської влади.

Про це на брифінгу повідомили голова фракції БЮТ у Київраді Тетяна Меліхова та заступника Голови фракції «Блок Кличка» Наталія Новак.

Зокрема у заяві на ім'я керівників держави говориться, що вже майже два роки в Києві відбуваються процеси, які ставлять під сумнів існування в Україні правового порядку та принципів невідворотності покарання за вчинені злочини і правопорушення. Продовження такої практики неминуче поставить під сумнів національну безпеку держави та майбутнє її столиці.

“Користуючись безкарністю та корупційними зв’язками, київська міська влада на чолі з Черновецьким дозволила брутальне побиття опозиційних депутатів, організувала небачену роздачу родичам, друзям та державним чиновникам земель київської громади, включаючи зелені зони та історичні території Києва. Під «ніж» потрапили тисячі гектарів землі в Пущі–Водиці, Кончі–Заспі, Феофанії, на Трухановому острові, Гідропарку, в Голосієві та інших зонах відпочинку киян”. - наголошується у заяві.

Депутати наголошують, що комунальна інфрастуктура міста зазнала значних втрат - ключові об'єкти, які мають життєво важливе значення вилучні у міської громади. “Міська влада, не приховуючись, приватизувала міську систему енергозабезпечення, газифікації та водо-каналізаційного господарства, захопили комунальні кінотеатри, “пустила з молотка” за безцінь комунальний банк “Хрещатик”, Броварський завод алюмінієвих конструкцій, кращі книжкові магазини столиці, які колись були в центрі Києва. Нині така доля чекає аеропорт “Жуляни”, ТРК “Київ” та інші міські ЗМІ. На рівні міста вирішуються питання фінансування освіти та медицини, водопостачання, водовідведення та опалення. А з понад 20 млрд. грн. видатків з міського бюджету в 2008 році лише 3,5 млрд. грн. направляються в розпорядження районів”. - говориться у заяві.

Депутати підкреслюють, що усі їхні спроби навести лад і законність розбиваються об стіну кругової поруки та тотальної корупції. "Наші спроби протидіяти цій вакханалії наштовхнулись на організований опір корумпованої влади. Всі звернення до прокуратури або ігноруються, або створюється лише видимість їх розгляду, а в судовій системі адвокатами міської влади виступає понад сотня високооплачуваних юристів, навчених використовувати як докази не тільки правові аргументи, а і майно та землю Києва. До цього часу без будь–яких висновків та притягнення до відповідальності винних залишився факт побиття опозиційних депутатів Київради на її засіданні 7 грудня 2006 року". - наголошують депутати столиці.

“На цьому фоні цинічно виглядає участь Черновецького в нарадах при Президентові України”. - говориться у заяві.

Заяву до керівників держави підписали 32 народних обранці.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі