НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Суспільне життя” Донецька область


Люди Донбасу підтвердили, що легше вже нігерійця навчити українській

12:36, 17 березня 2010 р.  11353
Джерело: ОБКОМ

В Донецьку студент з Нігерії переміг на конкурсі читців пам’яті Тараса Шевченка.

Як повідомили в Донецькому національному технічному університеті, студент факультету комп'ютерних наук і технологій Осікойя Айо (Нігерія) представляв ВНЗ на традиційному обласному конкурсі читців, присвяченому пам'яті Тараса Шевченка.

У конкурсі взяли участь 54 конкурсанти з міст і районів Донецької області. Конкурсантів оцінювало авторитетне журі на чолі з режисером Донецького академічного театру опери та балету ім. А. Солов 'яненка, народним артистом України Віталієм Аверченко.

Айо розповів про інтимну лірику Т.Шевченка, а потім прочитав вірш «Якби зустрілися ми знову ...». В університеті відзначили, що їх студент підкорив журі конкурсу «відшліфованою українською мовою».

За результатами конкурсу нігерійський студент отримав Диплом лауреата І ступеня та цінний подарунок.

Від “Аратти”. Як бачимо, - справді, легше вивчити українській мові нігерійця чим діючих українських прем`єра і віце-прем`єра. Вчора у Львові останній, пояснюючи своє небажання спілкуватися українською мовою, зазначив, що не має «жодної хвилини мовної практики, починаючи з 1979 року». А вже про рівень володіння державною мовою прем`єр-міністра Азарова, краще промовчати.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі