СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Психологія та стосунки”


Сімейні стосунки або секс — що вибирає чоловік?

24 липня 2015 р. | Автор/джерело: “Гармонія”
 25353

Питання, звичайно, цікаве, — що потрібно чоловікам у стосунках, — секс, або власне стосунки. Як правило, в жіночому розумінні, це, звичайно ж, секс, - ну, а що ж ще.

На погляд слабкої статі, чоловік - це такий заклопотаний статевий велет, якому постійно потрібно з кимось переспати, а що там у тебе всередині є душа, це його абсолютно не хвилює. Такі припущення висловлюють, як правило, жінки. Що ж на це можуть відповісти чоловіки...

Зрозуміло, і секс для них грає не малу роль у стосунках але, як правило, якщо чоловік хоче тільки сексу, йому не обов’язково для цього створювати сім’ю, або ж будувати якісь взаємини з жінкою. А навіщо? Адже існують дівчата, так скажімо, легкої поведінки, вони завжди молоді, прекрасні, їх багато, на будь-який смак, питання лише в тому,— на скільки у вас вистачить фінансів, щоб отримати ту чи іншу жінку. Звичайно, якщо у вас фінансові проблеми, то навряд чи ви можете собі дозволити це. Однак і дорікати чоловіку в тому, що ви для нього всього лише сексуальна іграшка, немає ніякого права.

Що важливо для чоловіка, секс чи ...?

Насправді чоловіки, як правило, люди домашні. По суті, вони люблять спокій затишок, смачно поїсти. І просто відпочити. А секс це вже справа інша.

Для сексу можна піти в бар, в клуб і там знайти собі жінку на ніч. Якщо ви вважаєте, що ви чоловікові потрібні виключно для любовних утіх, запам’ятайте одну просту річ, — якщо це так, він не стане жити з вами кілька років, і при цьому просити задовольнити його потреби раз на тиждень. Таким любителям сексу подавай, щоразу нову жінку, і якщо є потреба в ньому, то є і де її знайти. Сайти, борделі. Багато чоловіків не підуть шукати собі дівчину на ніч, і заморочуватися тим, що б познайомитися з нею в барі, потім напоїти і привести додому. Навіщо, — адже варто лише набрати номер телефону і все.
Сімейні стосунки

Сім’я, існує, насамперед, для загальних цілей, для відпочинку, проведення спільного дозвілля, вирішення проблем. Так багато всього можна додати до цього списку, от тільки секс, туди входить в найостаннішу чергу. Як би це не ламало стереотипи жінок, але це факт, і навіть жіноча привабливість, для чоловіка-сім’янина не матиме тут грати ніякої ролі.

Необхідно зрозуміти той факт,— що для чоловіка, секс, перестає бути, якоюсь цінністю, коли він перебуває у стосунках з жінкою, це звичайно важливо для них, якась приправа у стосунках, але не є суттєвим.

Як би це не звучало парадоксально, для чоловіка все-таки головна перспектива у стосунках — це день, але ніяк не ніч. Чоловік розуміє той факт, що навіть найкращий секс не є якимсь фундаментом для побудови відносин, й так само не гарантує щастя і стабільності в житті й у відносинах зокрема. Вся справа в тому, що сімейне щастя будується в першу чергу, на взаєминах, які задовольняють обох партнерів, вони засновані головним чином на дружбі, отже, це і є успіхом і в сексуальних стосунках.

Не будемо забувати про те, що навіть різним, по суті, людям може бути дуже добре разом, може вийти перфектний шлюб, який веде за собою перфектні сексуальні стосунки.

Тому, дорогі жінки, не варто думати, що якщо ви гарні в ліжку, і думаєте, що цим ви можете утримати чоловіка, - бо ж може трапитися таке, що він в один прекрасний момент раптом піде від вас, до тієї, яка його просто розуміє, слухає, і стане для нього надійною подругою.

Vitaminka

 Повна версія


 Facebook
 Коментарі