НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Назад в СРСР” Сумська область


Сумський князьок каратиме чиновників і їхні родини за портрет Тимошенко

12:48, 14 липня 2010 р.  12017
Джерело: proUA

Голова Роменської райдержадміністрації Віктор Сєрік вважає, що календарики з «Тигрюлею» (Юлією Тимошенко) в кабінетах держчиновників порушують Закон про державну атрибутику, а тому він підключить до припинення подібного порушення прокуратуру.

Про це він повідомив на нараді з сільськими головами, пише «Панорама».

«Я знаю: якщо я дам відмашку, то повернутися назад буде неможливо. А у вас у кожного сім’я, діти... і я чомусь розумію ці речі», - сказав він.

На нараді також був присутній заступник губернатора Олександр Цупро.

Голова Роменського райради Олексій Біловол, який повідомив про це, вважає, що глава РДА перейшов межу: «Він пригрозив, сказавши про сім’ї і дітей. Це ми вже чули в 2004 р.».

Віктор Сєрік був призначений главою РДА 30 квітня 2010 г.

Нагадаємо, в серпні минулого року лідеру БЮТ Юлії Тимошенко на Чорноморських іграх у Скадовську подарували білого бенгальського тигреня на прізвисько ТигрЮля.

Екс-прем'єр використовувала образ тигра у своїй передвиборчій рекламі: на білбордах, плакатах, календарях і навіть шкільних щоденниках.

Після цього Тимошенко передала тварину ялтинському зоопарку “Казка”.

Від “Аратти”: Українці вже пережили часи, коли за портрет не тієї особи можна було поплатитися не тільки своїм життям, а й життям родини.

Саме так розправлялися з "ворогами народу" більшовики за часів сталінського мракобісся.

Невже нинішня влада, яка прийшла до влади під гаслами за демократію і добробут для людей, насправді намагатиметься реставрувати сталінський режим?

Ми, виборці, вельми хотіли б отримати публічні пояснення від Адміністрації Президента Віктора Януковича: куди ми прямуємо? Якщо прямуємо до демократичного суспільства, то яка реакція Адміністрації на витівку їхнього підлеглого, який зухвало зазіхнув на конституційні права громадян?


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі