НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Вибори-2010” Донецька область


Свято демократії у Донбасі продемонструвало: партія №1 панічно боїться опонентів

11:42, 2 листопада 2010 р.  8818
Джерело: Газета.ua

У Донецьку під час виборів в комісіях не працювало жодного члена від партії Юлії Тимошенко.

Про це розповів Олександр Єрмоченко з обласної організації "Батьківщини".

"Волевиявлення 700 тис. виборців у Донецьку проходило без нашого контролю", - сказав він.

"Нам відмовили на тій підставі, що наші люди не мають досвіду роботи, - говорить Тетяна Павлюк, заступник голови облштабу "Батьківщини". - Зате в комісіях ми знайшли "досвідчених людей" від ПР 1993 року народження.

Про адмінресурс на великому Макіївському підприємстві "Макіїввугілля" розповів нардеп Михайло Волинець.

"Гендиректор Станіслав Толчин заявив колективу:" Або від "Батьківщини" не буде жодної людини, або директор шахти, в якій знайдеться хоч один "бютівець", може вважати себе звільненим", - розповів Волинець.

Нардеп звернув увагу на те, що бюлетені зроблені неякісно, не захищені від підробок, хоча є бланками суворої звітності.

"У Красноармійську ми виявили 36 підроблених бюлетенів, які зроблені на ксероксі", - сказав Волинець.

На його думку, нинішні вибори в Донбасі відрізняються тим, що всі політичні сили, альтернативні ПР, несподівано згуртувалися проти партії влади.

"Щоб протистояти нахабним фальсифікаціям, ми допомагали один одному представники партій з різними ідеологіями. Головне те, що донецькі виборці бойкотували вибори, а це вже тихий бунт проти ПР", - підсумував він.

На думку Волинця явку виборців у Донецькій області штучно підняли з 30% до 50% шляхом "каруселей" і "вкидань". До таких же висновків прийшли донецькі представники представники незалежної громадської організації Комітет виборців України.

"Реальний показник явки виборців у Донбасі говорить про розчарування - цей показник не вище 30%, - заявив Волинець. - Ось приклад у Димитровому, де не дозволили фальсифікувати наші люди: на ділянці 07001 проголосували 21,8% виборців".

Про появу "людей бандитського вигляду" на дільницях у Пролетарському і Будьонівському районах Донецька заявили представники одразу декількох партій.

"У Будьонівському районі наших представників буквально виперли з усіх дільниць. Там вже на 23.00 закінчили підрахунок голосів, запакували і повезли бюлетені", - заявив керівник Донецького обласного виборчого штабу "Єдиного центру" Климент Гриньов.

Ця партія провела свій екзит-пол і отримала такі результати по виборах мера в Донецьку: проти всіх кандидатів на посаду міського голови проголосували 13% жителів Донецька.

А за посадженого за грати напередодні виборів кандидата від "Єдиного центру" Амбросенка віддали голоси більше 4%.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі