НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Він і Вона” 


Чоловіки, які раніше, першими освідчуються в коханні, хоча закохуються рідше за жінок

03:30, 1 лютого 2012 р.  12537
Джерело: “Аратта-Україна”

Результати досліджень, проведених психологами з державного Університету Пенсільванії, свідчать про те, що і в наш час краху традицій і соціальних стереотипів один з них залишається практично непорушним: жінки втричі рідше від чоловіків першими зізнаються в коханні - хоча закохуються раніше.

Про це пише британська газета The Daily Mail, яка посилається на статтю в науковому виданні Journal Of Social Psychology.

Втім, дослідники, які в ході цієї роботи опитали більше 170 молодих людей гетеросексуальної орієнтації у віці до 25 років, визнають: у більшості випадків слова «я тебе кохаю» чоловіки вимовляють для того, щоб затягнути партнерку в ліжко, оскільки, з чоловічої точки зору, - для досягнення цієї мети всі методи гарні - включаючи і любовні зізнання.

Переважна більшість опитаних юнаків (87%) стверджували, що жінки закохуються в своїх партнерів раніше, а три чверті з них зізналися, що очікують від своїх подруг слів кохання. У той же час, їхній власний досвід говорить про те, що чоловікові для того, щоб закохатися, потрібно кілька тижнів, а жінкам - кілька місяців. 64% опитаних чоловіків повідомили, що першими освідчуються в коханні, серед жінок таких набралося лише 18%.

Дослідники стверджують на підставі цих даних, що жінки більш серйозно ставляться до поняття «кохання», у той час як чоловіки нерідко плутають це почуття з сексуальним потягом.

В ході дослідів також з’ясувалося, що жінки з підозрою ставляться до чоловіків, які мають звичку дивитися скоса - вони переконані, що такий погляд сигналізує про безладне статеве життя.

Недовіру прекрасної статі викликає також примруження - звужені повіки свідчать, на їхню думку, про надмірне владолюбство, а також про те, що їхній власник не вірний в коханні і здатний звабити подругу в іншого чоловіка. У той же час чоловіки з відкритим поглядом справляють на жінок враження надійних і емоційно стабільних партнерів, з якими можна будувати довгострокові відносини.

Психологи з Університету Мічигану пояснюють ці чудасії дуже просто: чоловіче примруження є свідченням сексуального інтересу. А коли цей інтерес зникає?

Чоловічий погляд: 15 речей, які дратують в жінках

Чоловіки від природи прагматичні, через що почуття і емоції вони не здатні виявляти так відкрито і безпосередньо, як жінки. Це й змушує їх занадто бурхливо реагувати на деякі жіночі «штучки».

Що ж чоловіки часто не можуть терпіти в жінках? Коротка пам’ятка від видання Delfi:

1. Коли жінка наполягає на тому, як чоловікові потрібно одягатися.

2. Коли жінка дає поради - навіть якщо її про це не просили.

3. Коли вона не може чітко сформулювати, чого хоче.

4. Коли жінки задають питання із заздалегідь відомою відповіддю і при цьому ображаються, почувши відверту правду.

5. Коли жінки вважають, що чоловік чомусь повинен розбиратися в тому, що цікавить тільки її.

6. Коли вона дошкуляє дзвінками в робочий час.

7. Коли вона влаштовує істерику без причин.

8. Коли вона говорить «ти мене не кохаєш» і після цього влаштовує скандал із нічого.

9. Коли вона говорить «все нормально» з виразом обличчя «я тебе щойно прокляла чотири рази».

10. Коли вона абсолютно безініціативна в інтимній сфері.

11. Коли вона вважає, що секс - це нагорода для чоловіка.

12. Коли вона не відчуває межі, за якою капризи починають втомлювати.

13. Коли жінка не вміє розумно розпоряджатися грошима.

14. Коли вона не проявляє турботи.

15. Коли вона... просто дурепа.

 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі