НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “За право людини” Тернопільська область


«На очах дитини даішники волокли тата по асфальту»”, – тернополяни збунтувались проти міліції [відео]

01:09, 22 червня 2012 р.  15546
Джерело: “Доба”

Свого сусіда, якого приїхало затримати шість машин міліції, відвоювали в правоохоронців пів-сотні мешканців багатоповерхівки на вулиці Симоненка, у Тернополі.

Чоловіка звинувачували в пошкодженні чужої машини, і тут же закували в наручники, попри те, що в цей час він гуляв з своєю дворічною дочкою, описує очевидець подій тернополянин Володимир/

― Приїхавши сьогодні додому після роботи побачив у себе у дворі повно людей і повно міліції – машин зо шість, ― оповідає чоловік. ― Виявилося, що вони всі приїхали щоб затримати одного чоловіка – напевно, що у Тернополі роботи не мають.

Сусіди не давали міліції забрати чоловіка, бо вважали його невинним.

― Той чоловік вийшов сьогодні з дому, щоб поїхати з малою двохрічною дитиною в місто погуляти, але побачив що його „Таврія”, з двох сторін заблокована “Жигулями”. В одному з “Жигулів” сиділи молоді хлопці. Чоловік попросив їх відʼїхати назад. Вони не захотіли. Після деяких вмовлянь, він сів у свою “Таврію” і посунув трохи “Жигулі”, обірвавши при цьому на бампері резиновий відбійник – там на бампері є таких два.

Хлопці, що сиділи в авто, одразу ж викликали міліцію.

― Даішники приїхавши бусом, скрутили того чоловіка, надівши йому наручники, поволокли по асфальті до буса, ― описує очевидець ― Зауважте, це все відбувалося на очах двохрічної дитини, яка ридала на цілий двір. Уявляєте, мама дитини у цей час була на роботі, а вони забирають батька, залишаючи дворічну дитину саму у дворі. Жах!!!!! При цьому поранили йому ногу.

Почувши крик чоловіка і дитини, збіглися сусіди.

― На щастя, не дали ментам забрати безвинну людину у міськвідділ на розтерзання. Було багато всього: ми стояли зо дві години, але ми відстояли права людини. А одним з основних аргументів після чого вони відпустили чоловіка, було те, що людей було дуже багато, і те що сьогодні про них дізнається весь Фейсбук.

Історію випадку тернополянин описав на своїй сторінці в соцмережі.

Очевидець зазначає, що до потерпілого хтось приходив і погрожував.

―Вчора той мужчина мав їхати знімати побої у лікарню, але я не знаю чи він поїхав. У ночі до нього хтось там ще був заявився з погрозами – у 12 год ночі крики знову були на цілий двір.

Правоохоронці кажуть, що водій скоїв порушення і тому має відповісти по закону. Проте, мешканці будинку говорять, що закон порушували саме чоловіки з “Жигулів”.

- Я не скоїв ДПТ, просто взяв його і відсунув назад, бо він мені зажав. Я нічого не скриваю, - розповідає чоловік, якого затримували. – Він мене машиною підіпнув, а коли я його спитав нашо він це зробив, він відповів: “А як я тут мав стати”? Це я мав вийти, просити: хлопці відʼїдьте, будь ласка, да?

За словами працівників ДАІ, чоловіку запропонували надати пояснення з приводу автопригоди в міліцейській машині, але тернополянин відмовився, спровокував плач малолітньої дитини та не виконав законних вимог правоохоронців. Зважаючи на неадекватну поведінку водія, працівники ДАІ викликали на допомогу слідчо-оперативну групу з Тернопільського міського відділу внутрішніх справ.




 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі