НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Скандал” Хмельницька область


Стару фортецю перетворили на нічний «цирк-шапіто»

23:37, 21 квітня 2013 р.  15254
Джерело: “Аратта-Україна”

Благі наміри кам’янецьких чиновників прикрасити символ міста - Стару фортецю новою підсвіткою, перетворили історичну пам’ятку на «дешевий Діснейленд».

«І у нас тепер з’явився свій цирк-шапіто… Він працює!»
- під такою назвою вийшла публікація на інтернет-сайті «Кам’янець-Подільський історичний».

Ми вже повідомляли наших читачів про грандіозні плани кам’янецької влади оздобити Стару фортецю сучасною підсвіткою. Заступник міського голови Сергій Бабій тоді попросив кам’янчан одразу не критикувати запропонований варіант, а дочекатися результату. Обіцяв, що він повинен сподобатися і гостям і мешканцям міста. Проте наспіх проведений конкурс проектів отримав і відповідний результат.

Головний редактор сайту «Кам’янець-Подільський історичний» Ольга Комарова:

«Знаєте, дорогі кам’янчани, у мене таке враження, що сьогодні буквально кілька годин тому були зґвалтовані мої очі. Вперше за останній час, один із натхненних вечорів прогулянки по Старому місту закінчився для мене настільки жахливим видовищем. Споглядали ми з адміном Дмитром на Стару фортецю – і просто жахалися від того несмаку, який був вкладений у нову підсвітку цієї величної споруди. Від кам’янчан, які проходили поряд, лунали різноманітні саркастичні епітети щодо новопідсвіченої фортеці: “О, якийсь дешевий Діснейленд…”, “Овва, яка нацюцюрблена!”, частіше всього доводилось чути досить влучну назву “Цирк-шапіто” – і це жахлива правда!!! Просто зіпсували споруду.

Що занадто, то не здраво… “благі пориви” чиновників якось прикрасити місто більше викликають глузування і спротив. Краще б глухі вулиці підсвітили – стільки грошей на вітер. Страшно подумати, якщо подібна підсвітка з’явиться згодом на Ратуші, Домініканах, Катедрі, Троїцькій церкві.

З нас тоді буде сміятися не лише уся Європа, а, напевно, й увесь світ – закріпиться назва “епілептичний Кам’янець”!»

«Споруда дійсно втратила свою велич, раніше усі приходили помилуватися нічною фортецею, тепер всі будуть її оминати. Мені і моїм друзям, естетам, вона стала огидною. Я буду її оминати ввечері десятими дорогами. Навіть на фото – суцільна червона пляма. З жахіттям очікуємо на сквер Магдебурзького права», - продовжила Ольга Комарова в коментарі під матеріалом.

Від «Аратти»: Цікаво, якою буде наступна забаганка кам’янецьких чиновників: одягнути воскову фігуру Устима Кармалюка в костюм Міккі-Мауса? Для більшої «туристичної привабливості»... Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі