НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Пістолетне право” Тернопільська область


Свободівцям, які побилися з міліціонерами через окупаційну символіку, присудили адмінарешт

22:00, 14 травня 2013 р.  10587
Джерело: Український тиждень

Трьох прихильників ВО «Свобода», які брали участь у сутичці з міліціонерами 9 травня в парку Слави в Тернополі, засудили до 5 діб адміністративного арешту, ще одного затриманого під час сутички засудили до 3 діб арешту.

Відповідне рішення ухвалив 14 травня Тернопільський міськрайонний суд, повідомили в місцевому осередку «Свободи».

За рішенням суду свободівців притягнули до адміністративної відповідальності за ст. 185 Кодексу про адмінправопорушення - "Злісна непокора законному розпорядженню або вимозі працівника міліції".

«Судя, не взявши до уваги свідчень свободівців, засудив Ігоря Семенчука, Богдана Поліщука та Любомира Заверуху на п‘ять діб адміністративного арешту, а Олега Жука – на три доби», - заявили у «Свободі», вказавши, що активістів «фактично судили лише за участь у громадській зустрічі з народними депутатами, що мала місце 9 травня в Парку слави».

Ще двом прихильникам молодіжної організації "Сокіл" присудили сплатити по 250 грн. штрафу.

Як gjвідомлялося раніше, 9 травня у Тернополі в Парку Слави сталася сутичка між представниками «Свободи» і правоохоронцями, які супроводжували комуністів та їхніх прихильників - учасників акції «Парад переможців».

Проти народного депутата від ВО «Свобода» та кількох свободівців прокуратура Тернопільської області розпочала кримінальне провадження.

Напередодні Дня перемоги міськрада Тернополя прийняла рішення про заборону використання тоталітарної символіки на території міста. Його оскаржила прокуратура, а суд призупинив дію рішення міськради, проте 9 травня на ранковому засіданні Тернопільської міської ради депутати знову проголосували за заборону червоних прапорів.


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі