НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Вибори-2014” 


У ЦВК повідомили, що другий тур не потрібен, оскільки Президента обрано

21:26, 26 травня 2014 р.  7096
Джерело: УНІАН

Голова ЦВК зазначив, що з урахуванням тенденції, яка демонструється в ході підрахунку голосів, необхідності у проведенні повторного голосування не буде.

Голова Центральної виборчої комісії Михайло Охендовський заявляє, що необхідності у проведенні другого туру президентських виборів немає, оскільки главу держави обрано.

Про це він заявив сьогодні під час брифінгу.

За словами Охендовського, хоча в ЦВК ще не надійшли всі повідомлення з дільниць, але з урахуванням тенденції, яка демонструється в ході підрахунку голосів, необхідності у проведенні повторного голосування не буде.

“Хоча до ЦВК ще не надійшли всі повідомлення, по-перше, з урахуванням тенденцій, які демонструються в ході підрахунку голосів, по-друге - кількість голосів, яка віддана за кандидата у президенти, а також того факту, що один з кандидатів очевидно набирає більшість голосів у всіх без виключення регіонах, вже зараз можна зробити висновок, що необхідності у проведенні повторного голосування не буде”, - сказав Охендовський.

На цю годину Центральна виборча комісія опрацювала 90,01% електронних протоколів ДВК.

Про це свідчить інформація, оприлюднена в інформаційно-аналітичній системі “Вибори”.

Згідно з опрацьованими електронними протоколами, Петро Порошенко набрав 54,22% голосів виборців, Юлія Тимошенко - 13%, Олег Ляшко - 8,43, Анатолій Гриценко - 5,42%, Сергій Тігіпко - 5,27%, Михайло Добкін - 3,18%, Вадим Рабинович - 2,27%.

Всі інші кандидати набрали менше 2% голосів.

Загалом проголосувало 15 млн 915 тис. 770 осіб.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі