НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Регіональні новини” Луганська область


Луганські більшовики об'єдналися. Проти народу, за Януковича.

14:15, 13 березня 2007 р.  11293
Джерело: Ірта-Факс

Координаційна рада Луганських ПР, КПУ і СПУ знає, як протистояти можливому маршу на Київ “Народної самооборони”.

У разі можливого маршу на Київ «Народної самооборони», ми направлятимемо своїх представників «для того, щоб були адекватні рішення». Про це сьогодні на прес-конференції заявив лідер фракції партії “Регіонів” в Луганській обласній раді, голова постійної комісії облради з питань промислової політики, підприємництва, екології і житлово-комунального господарства Олександр Арапов.

За його словами, дії координаційної ради ПР, КПУ і СПУ залежатимуть від того, наскільки будуть активними дії опозиції. «Але заявляти і робити – це абсолютно різні речі. Зараз чуємо тільки одні заяви», - підкреслив він.

Олександр Арапов додав, що якщо буде аналогія того, що роблять у Верховній Раді, то ми діятимемо адекватно. «Коли ми дивимося те, що робиться у Верховній Раді, коли захоплюється щитова, блокуються трибуни, або коли депутати починають дудіти в дудки, говорити в мегафон, то ми починаємо розуміти, що, напевно, щось не так з нашою демократією», - відзначив він.

Кажучи про недоцільність проведення дострокових виборів, Олександр Арапов підкреслив: «Якщо одна якась частина не згодна з тим, що працює більшість в особі антикризової коаліції, то це не означає, що потрібно робити перевибори».

Як повідомлялося, між Луганськими обласними організаціями Партії регіонів, КПУ і СПУ підписано угода про створення координаційної ради. У нього увійдуть 21 людина (по 7 від кожної політичної сили). Обласні організації Партії регіонів, КПУ і СПУ мають намір синхронізувати свою діяльність по всій вертикалі, координувати зусилля для вирішення проблем і погоджувати дії депутатів всіх рівнів під час розгляду важливих питань суспільно-політичного життя регіону.

Від “Аратти”: напевно не так вже затишно почувається більшовицька влада, якщо підсилює підрозділи МВС “громадськістю”, яку як правило, знаходить серед кримінальних кіл та деградуючого люмпену.

Проте, у шахтарському краї більшовички почувалися б значно комфортніше, якби замість мобілізації бойовиків, переймалися б благоустрієм містечок, створенням нових робочих місць, боротьбою із казнокрадством. Хоча останнє - із сфери фантастики - бо хто ж буде боротися із самим собою?!


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі