НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Світ навколо нас” 


Захід програє інформаційну війну з Росією через неефективних лідерів

12:32, 26 травня 2015 р.  6591
Джерело: Український тиждень

Західні лідери повинні усвідомити загрозу, яку становить для них агресивна політика суперників, і подолати її.

Про це йдеться у статті, опублікованій американським виданням The Washington Times.

Автор публікації зазначає, що російська агресія в Україні поєднується із зневагою Кремля до української державності. Зокрема, в інформаційній війні російська пропаганда використовує тези про нібито нелегітимність уряду та «несправжність» української держави загалом.

У статті наголошують, що цю ж інформацію російські пропагандисти використовують для формування громадської думки в західних країнах. Разом з тим автор звертає увагу на антизахідну риторику Росії, яку вона успадкувала від СРСР.

«Старий радянський наратив про те, який Захід в цілому декадентський, аморальний і, отже, слабкий також часто виникає в дискусіях», - пише The Washington Times.

«Росіяни населяли Батьківщину понад тисячу років», - часто йдеться в коментарях. «Американці не читають. Вони товсті. Вони не мають жодного уявлення про історію або культуру. Вони неписьменні. Вони не прості примітивні люди, не достойні величі», - додають у статті.

Автор публікації зазначає, що Захід дійсно програє інформаційну війну через «слабке і неефективне, або неіснуюче лідерство».

«Захід втратив моральний авторитет, здобутий після закінчення холодної війни. Світ бачить це; він не дурний. У нас є президент (США, Барак Обама –Ред.) який має на увазі не те, що каже, робить порожні погрози, умиротворює наших противників, не бореться зі злом та руйнує стосунки з нашими союзниками. Я завжди говорив, що можна не слухати, про що говорить Барак Обама, натомість варто стежити за результатами його дій і політики. А результати - це слабка економіка, втрата американського престижу і влади, зниження військового потенціалу, ісламський халіфат на Близькому Сході, марш Росії, погрози Китаю нашим союзникам в Тихоокеанському регіоні тощо», - йдеться у статті.

«Захід повинен боротися з цими випробуваннями, координованими загрозами для самого його існування. Нам потрібен лідер, який зможе усвідомити цю загрозу і боротися з нею», - резюмували у статті.


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі