НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” Автономна республіка Крим


«Кримнаш». Суд заарештував трьох затриманих ФСБ «диверсантів» в Криму

15:44, 10 листопада 2016 р.  6207
Джерело: Радіо Свобода

В анексованому Росією Криму Ленінський районний суд Севастополя заарештував на два місяці трьох раніше затриманих ФСБ так званих «членів диверсійної групи Міноборони України».

Засідання суду відбувалося у заритому режимі.

Наразі російські силовики не повідомляють імен затриманих. Проте раніше російський телеканал «Дождь» заявив, що серед затриманих є Дмитро Штибліков.

За словами брата затриманого, Олексія, з яким поспілкувався телеканал «Дождь», про причини затримання він не знає: силовики затримали самого Штиблікова і його дружину. Дмитро перебуває в севастопольській, а дружина – в сімферопольській прокуратурі.

Олексій Штибліков заявив «Дождю», що його брат колись служив в українській армії, але за п’ять-шість років до анексії Криму був уже військовим аналітиком. Він був одним з видавців військового аналітичного журналу, який був закритий навесні 2014 року, а також займався Чорноморським флотом. Саме за це, на думку Олексія Штиблікова, брат потрапив в якісь «списки підозрюваних».

У ФСБ Росії 10 листопада заявили, що напередодні в анексованому Севастополі були затримані «члени диверсійно-терористичної групи Головного управління розвідки Міністерства оборони України». Скільки саме людей затримали – у повідомленні не вказано.

Пізніше цю інформацію спростували в Міністерстві оборони України, назвавши її «фейком».

Це вже не перше повідомлення про затримання «українських диверсантів» від ФСБ Росії. У серпні російське відомство заявило, що затримала групу, яка готувала теракти на півострові. Влада України заперечує звинувачення Москви і називає їх «провокацією» російських спецслужб.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі