НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Захист держави” 


Реформа ЗСУ. Військомати будуть трансформовані у центри комплектації

20:46, 22 березня 2018 р.  5251
Джерело: “Аратта-Україна”

Збройні Сили ґрунтовно переглядають роль та місце військових комісаріатів у загальній системі комплектування військ та соціального захисту громадян, які проходили військову службу.

Саме тому протягом 2018 року на базі військкоматів буде створено територіальні центри комплектування та соціальної підтримки в ще в чотирьох областях України.

Про це у четвер 22 березня під час брифінгу для преси розповів начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-лейтенант Артур Артеменко.

«У 2017 році на базі Чернігівського обласного та Козелецького районного військових комісаріатів проведено експеримент щодо їх переформування територіальні Центри комплектування та соціальної підтримки. За результатами цього експерименту у 2018 році сплановано створення Черніговського, Дніпропетровського, Одеського, Рівненського обласних та районних територіальних Центрів», - повідомив Артеменко.

Він нагадав, що основним джерелом комплектування посад військовослужбовців є прийняття громадян на військову службу за контрактом, і ця категорія є найбільш мотивованим ресурсом для проходження військової служби.

«У 2017 році прийнято на військову службу за контрактом понад 36,7 тисяч осіб, у тому числі понад 2,4 тисяч офіцерів. За два з половиною місяці поточного року прийнято понад 6,7 тисяч осіб, в тому числі 400 офіцерів. Загалом кількість військовослужбовців за контрактом у Збройних Силах України становить понад 170 тис. осіб, у тому числі близько 50 тис. офіцерів», - сказав начальник Головного управління персоналу – заступник начальника Генерального штабу Збройних Сил України.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі