НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Політика” 


Юлія Тимошенко оприлюднила таємні плани більшовичків

14:47, 22 травня 2007 р.  5528
Джерело: Українська правда

Лідер БЮТ Юлія Тимошенко звинувачує коаліцію в підготовці плану, який дозволить їй захопити владу в країні.

Про це сьогодні вона заявила на прес-конференції.

Так, за словами Тимошенко, коаліція збирається реанімувати Конституційний Суд, і до четверга-п’ятниці ухвалити рішення по неконституційності Указів Президента про розпуск парламенту.

"Куплений і кишеньковий КС правосудного рішення приймати не буде", - попередила Тимошенко.

Наступним кроком, на думку лідера БЮТ, буде поновлено переговори з депутатами "Нашої України" та БЮТ про те, щоб вони перейшли до більшості і вона отримала 300 голосів.

"Сьогодні знову смикають наших депутатів. Пропонують їм навіть зірки з неба, для того щоб вони перейшли знову ж у провладну коаліцію і мати можливість почати штампувати закони і так далі, щоб довести до повної узурпації влади в Україні кланом Януковича", - заявила Тимошенко.

"Останній крок, коли все це вони зроблять, безумовно, будуть нівельовані всі демократичні сили в Україні і почнеться процес усування з посади президента країни", - попередила лідер БЮТ.

"От такий план на основі профанації виборів проводиться в кулуарах. І в кулуарах тільки лінивий не говорить, що такий план існує", - додала вона.

Тимошенко звернула увагу, чому так "наполегливо дебатується перенесення дати виборів". На її думку, це дозволить коаліції за цей час або зупинити процес виборів, або розграбувати країну.

Лідер БЮТ нагадала, що розпочався масштабний проект по виведенню з державного контролю держмонополій, таких як "Укрзалізниця", "Укртелеком", а також обленерго та державних авіакомпаній.

У зв’язку з цим Тимошенко запропонувала невідкладно провести РНБО, яке б забезпечило виконання Указу Президента щодо проведення виборів 24 червня.

Тимошенко запропонувала припинити "безплідні" переговори президента з прем’єром і невідкладно провести РНБО, яке б забезпечило виконання Указу президента.

На цьому засіданні РНБО має серед іншого заслухати звіт щодо роботи ЦВК.

"Треба застосувати всі конституційні можливості президент, аби зробити цю Центральну виборчу комісію працездатною, або прибрати людей, які саботують свою роботу. Треба, щоб народ отримав право голосувати", - заявила лідер БЮТ.

Крім того вона пропонує заслухати генпрокурора, виконувача обов’язків голови СБУ і всіх силовиків, які мусять доповісти, "що вони роблять, щоб не було саботажу виборів і вибори відбулись як потрібно".

"Треба, щоб вони заслухали ситуацію з КС і подивилися, чому три суддів, які звільнені Президентом і не мають права доступу до документів, не мають права входити в зал, вони приходять і порушують Конституцію і виконують функції їм не притаманні", - запропонувала вона.

Тимошенко також запропонувала Президенту зупинити "тіньову приватизацію держмонополій, які забезпечують нашу нацбезпеку і незалежність".


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі