НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Скандал” 


Президенту Ющенку постійно погрожують

15:42, 22 травня 2007 р.  6588
Джерело: proUA

Президент Віктор Ющенко заявляє про постійні погрози йому і його сім’ї.

Про це він заявив журналістам у Каневі Черкаської області.

«Якби я реагував на ці погрози, я б не мав нормального життя. Те саме стосується і моєї сім’ї. Я не стану виходити на журналіста і розповідати, які обставини супроводжують мій кожен візит куди-небудь, які дзвінки, які записки, які натяки», - сказав він.

Ющенко відзначив, що він давно розуміє, що це не жарти.

«Я б навіть сказав навпаки: мене «заводить», коли починається метушня», - сказав він.

Глава держави відзначив, що він добре розуміє, хто його опоненти і чому вони так діють.

Як повідомлялося, фракція Комуністичної партії у Верховній Раді просила Генеральну прокуратуру порушити кримінальну справу за фактом заяв керівника головної служби з питань діяльності правоохоронних органів Секретаріату Президента Валерія Гелетея про загрозу життю відомих політиків.

Від “Аратти”: як бачимо, більшовицька демагогія, яка лунає нині від усіх усюд, є лише шумовим прикриттям злочинних дій криміналітету, який хутенько знайшов спільну мову із класовоблизькою виконавчою владою та частиною парламентарів, які, ще із часів комуністичної диктатури не звикли жити за законами честі.

Дивує інше. Президент - всенародно обраний Глава держави мовчки намагається борсатися у корумпованій багнюці, замість того, щоб міцно спиратися на народ, який його вніс у президентський палац на плечах мільйонів громадян, які встали із колін і вийшли на Майдан. І цей самий Президент, на жаль, не знайшов нічого крашого, ніж, замість народу, шукати опори у “любих друзів” чи колишньої партноменклатури.

Більш того, він вже котрий рік безплідно намагається знайти порозуміння у ватажків кримінальних кланів. І це попри вимогу надроду:“Бандити повинні сидіти в тюрмах!”

Візмемо на себе сміливість порадити пану Президенту якомога скоріше скористатися цією народною порадою. Бо бандити - контингент, який, здебільшого, не має ні Батьківщини, ні відчуття національної гідності. Не кажучи про інші чесноти. Так, це частина нашого народу. Проте, ця, менша частина спільноти, не може й не має права тероризувати решту. А тому, повірте, ця частина народу значно комфортніше буде почуватися за гратами, тим більше, що декому до того не звикати. І решта, позбувшись їх, інша частина спільноти, ридати не буде. Бо тоді ніхто не заважатиме чесно будувати добробут своєї родини, а відтак - держави Україна.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі