НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Світ навколо нас” 


США мають намір «якнайшвидше» притягнути Росію до відповідальності

18:18, 10 лютого 2021 р.  714
Джерело: Голос Америки

Держдепартамент і Директорат Національної розвідки зараз вивчають «ворожі дії Росії в усіх напрямках».

Адміністрація Джо Байдена з першого дня роботи робить все можливе, щоб «притягнути російський режим до відповідальності за його ворожі дії в усіх напрямках». Про це у вівторок на прес-брифінгу заявив речник Держдепартаменту Нед Прайс.

Відповідаючи на питання журналіста, який згадав про посилення позиції Євросоюзу щодо Росії у зв’язку з вироком лідерові російської опозиції Олексію Навальному і масовими порушеннями прав людини, Прайс заявив, що адміністрація Байдена робить все можливе для притягнення Росії до відповідальності «в усіх відношеннях».

«Звичайно, в перші дні роботи цієї адміністрації ми стали свідками жорстоких репресій проти російських громадян, які вийшли на вулиці тільки для того, щоб реалізувати права, гарантовані їм конституцією Росії», - підкреслив офіційний представник Держдепартаменту.

Нед Прайс додав, що на даний момент Держдепартамент і Директорат національної розвідки «розглядають цілу низку ворожих дій» Москви, беручи до уваги «кричущі дії Росії у випадку (з Олексієм Навальним) і порушення нею прав людини в більш широкому сенсі».

На основі висновків відомств, проти Росії «якнайшвидше» будуть вжиті відповідні заходи, запевнив Нед Прайс.

«Не хотів би називати часові рамки, але я думаю, ви ясно бачили, як ми робимо ряд дій, координуємо наші дії з союзниками і партнерами, що не залишає жодних сумнівів ... в нашій позиції», - заявив представник Держдепартаменту.

Прайс також заявив про занепокоєння США з приводу повідомлень про затримання та повернення до Чечні за сумнівними звинуваченнями у тероризмі двох ЛГБТ осіб.

"Вони заявили про тортури під час попереднього затримання, і ми занепокоєні, що вони можуть зіткнутись із повторними знущаннями", - заявив Прайс. Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі