НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Захист держави” 


Україна, США, Литва і Польща проведуть спільні навчання на Львівщині

15:51, 6 липня 2021 р.  797
Джерело: Голос Америки

17-30 липня Україна, США, Литва і Польща проведуть спільні військові маневри "Три мечі-2021" на Яворівському полігоні, що на Львівщині​, повідомив Генштаб ЗСУ.

Будуть залучені понад 1200 військовослужбовців і 200 бойових машин. Навчання вперше проводять в Україні.

"Три народи – єдина ціль. Три народи #ЛИТПОЛУКРБРИГ (Литовсько-польсько-української бригади імені Великого гетьмана Костянтина Острозького) поділяють спільні цінності і представляють єдність багатонаціонального підрозділу, що в свою чергу відображає стабільність, готовність і єдність зусиль в регіоні", - пише Генштаб.

Маневри дозволять країнам-учасницям побудувати та підтримувати ефективні робочі відносини і поліпшать взаємодію між представниками Збройних Сил України та ЗС НАТО, при цьому​ "Три мечі 2021" матимуть виключно оборонний характер, наголошено в заяві.

З минулого тижня Україна, США та ще 30 країн проводять міжнародні військові навчання "Сі Бриз" (Sea Breeze).

Як повідомлялося напередодні, 4 липня із нагоди Дня ВМС України президент Володимир Зеленський під час робочої поїздки на Одещину відвідав есмінець "Росс" військо-морських сил США, привітав зі святом українських військовослужбовців і відзначив внесок навчань "Сі Бриз" у зміцнення обороноздатності країни.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі