НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Захист держави” Дніпропетровська область


Контррозвідка СБУ викрила низку підприємств у Дніпрі, які незаконно постачали військові товари в РФ

17:38, 7 липня 2021 р.  929
Джерело: “Аратта-Україна”

Контррозвідка СБУ викрила групу компаній на незаконних військових поставках до РФ. Декілька афілійованих підприємств у Дніпрі вигравали тендери від Міністерства внутрішніх справ та Федеральної служби охорони РФ і в обхід українського законодавства торгували з країною-агресором.

Про це повідомляє пресцентр СБУ.

За попередньою інформацією, товари цих українських підприємств використовувались для комплектування військових транспортних засобів та бронетехніки РФ.

Співробітники СБУ встановили, що «схему» організувало керівництво однієї з компанії-виробників запасних частин, якому було відомо, що окремі види продукції за технічними характеристиками належать до товарів військового призначення і підлягають експортному контролю. Втім, це свідомо не відображалося у документації на експорт.

Під час санкціонованих обшуків правоохоронці вилучили:

- 1200 одиниць продукції з ознаками належності до товарів військового призначення;
- документацію щодо експорту продукції за кордон, в тому числі – РФ;
- виробниче обладнання;
- комп’ютерну техніку.

Вилучена продукція направлена на відповідні експертні дослідження, за результатами проведення яких будуть прийняті процесуальні рішення у кримінальному провадженні.

Тривають слідчі дії для встановлення інших осіб, можливо причетних до незаконних дій.

Викриття протиправної діяльності проводилось співробітниками контррозвідки та слідчими УСБУ у Дніпропетровській області під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі