НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Імперія «Совок»” 


У Росії силовики хочуть розробити рекомендації для формування «свідомої відмови» від акцій протесту в молоді

11:43, 23 липня 2021 р.  644
Джерело: Радіо Свобода

Слідчий комітет Росії має намір розробити рекомендації для формування «свідомої відмови» молоді від участі в акціях протесту.

Для цього Слідком звернувся в Санкт-Петербурзький державний університет, повідомив заступник голови СК Олександр Клаус.

За його словами, відомство в січні 2021 року запропонувало університету провести дослідження. У ньому вчені повинні були виявити причини, через які підлітки беруть участь в акціях протесту, і запропонувати «пошук шляхів протидії таким небезпечним тенденціям».

«За результатами дослідження ми плануємо отримати експертний висновок із рекомендаціями щодо формування у молоді свідомої відмови від участі в неузгоджених акціях», – сказав Клаус.

Раніше депутат Держдуми від «Єдиної Росії» Євген Марченко розробив законопроєкт, який пропонує за втягнення неповнолітніх у мітинги замість адміністративної відповідальності запровадити кримінальну – у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років. Слідчий комітет Росії концептуально підтримав законопроєкт. Марченко повідомив, що документ вже перебуває на розгляді уряду.

Паралельно в російських школах з’являться радники з виховання, які будуть працювати над формуванням у підлітків патріотизму і громадянськості. Президент Росії Володимир Путін вніс цю ініціативу в Держдуму в травні 2020 року, вона пройшла обидві палати Федеральних зборів і була опублікована у вигляді закону 31 липня.

Раніше повідомлялося, що вже в 2022 році в школах у всіх регіонах Росії запровадять посаду радників директорів із виховання. Пілотний проєкт «Навігатори дитинства» на цю тему вже реалізується в десяти регіонах Росії.

Такий радник буде радити не тільки директору, але спілкуватиметься з учнями, а про запровадження посади шкільного «політрука» влада Росії задумалася після масової участі студентів і старшокласників у протестних мітингах.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі