НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Політика” 


Держдеп США висловився щодо рішення Кремля призупинити місію у НАТО

12:54, 19 жовтня 2021 р.  807
Джерело: “Аратта-Україна”

Державний департамент США нагадав, що Росія у порушення норм акредитації в офісі зв’язку з НАТО у Брюсселі, заслала туди 8 офіцерів розвідки.

"Політика НАТО щодо Росії залишається послідовною." - зауважив речник Держдепу Нед Прайс вчора на брифінгу.

Він зазначив, що наразі немає потреби щось з’ясовувати додатково. "Ми звернулися б до НАТО для отримання додаткової інформації, але ми зауважимо, що нещодавно НАТО відкликало акредитацію восьми членів російської місії при НАТО, які служили офіцерами російської розвідки, які не були задекларовані. Політика НАТО щодо Росії залишається послідовною. Альянс посилив стримування та свою оборону у відповідь на агресивні дії Росії, водночас, залишивши двері відкритими для змістовного діалогу. Так триватиме й надалі." - сказав Прайс.

Разом із тим, про закриття представництва НАТО у Москві, за словами речника Держдепу, нічого не чутно.

Як повідомлялося раніше, вчора міністр іноземних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія припинить свою постійну місію при НАТО у відповідь на вигнання Альянсом восьми росіян. Припинення Москвою своєї місії може вступити в силу вже 1 листопада, сказав Лавров.

Росія також припиняє діяльність військової місії зв’язку НАТО в Москві, сказав Лавров, акредитація персоналу буде знята 1 листопада.

Інформаційне бюро НАТО в Москві, яке було створене при посольстві Бельгії з метою роз’яснення ролі і політики НАТО російській громадськості, також буде зачинено, сказав він.

Лавров заявив, що припинення діяльності Кремля є відповіддю на "дії НАТО".


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі