НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Влада” 


Кулеба назвав два чинники, які визначають дії Росії стосовно України

08:27, 22 листопада 2021 р.  1524
Джерело: Укрінформ

Росія може здійснити повномасштабне військове вторгнення в нашу країну, проте українська влада посилено працює над тим, щоб цього не сталося.

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

За його словами, Росія ще з 2014 року намагається послабити Україну, використовуючи для цього різні методи.

"Головна мета Росії – робити Україну максимально слабкою... Дестабілізуючи всередині, блокуючи співпрацю України з іншими державами в оборонній сфері. А Президент України ставить зовсім інше завдання – робити Україну максимально сильною", - розповів глава МЗС.

На його думку, президент РФ Володимир Путін справді розглядає можливість нової наступальної операції в Україні.

"Чи пустить у дію він цю опцію, залежить від двох факторів: від нашої сили та спокою українців, і від скоординованості та сили дії наших партнерів", - додав Кулеба.

Як повідомлялося раніше, начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов заявив, що Росія зосередила понад 92 тисячі військовослужбовців біля кордонів нашої держави, наступ може розпочатися наприкінці січня – на початку лютого 2022 року.

За словами Буданова, наступ, імовірно, включатиме авіаудари, артилерійські та бронетанкові атаки з подальшими десантними операціями, зокрема в Одесі та Маріуполі, а також меншим за масштабами вторгненням з боку Білорусі.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі