НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Скандал” 


Напередоні Дня Незалежності російські чиновники роблять нахабні заяви

16:56, 23 серпня 2007 р.  6353
Джерело: УНІАН

Радник посольства Росії в Україні Володимир Лисенко зробив в Києві гучну заяву. Він сказав, що Росія може почати перегляд Великого договору від 1997 року, який закріплює український статус півострова Крим.

За словами Лисенка, це може відбутися, якщо власті України продовжать чинити тиск на Чорноморський флот (ЧФ), що базується в Криму.

Лисенко підкреслив, що Росія як жест доброї волі погодилася на проведення інвентаризації об'єктів ЧФ в Криму, чого добивався офіційний Київ, проте в Москві не потерплять подальшого тиску на Чорноморський флот.

"Росія не має зобов'язань перед Україною в процесі інвентаризації ЧФ. Це не було прописано у Великому договорі. Те, що Росія на це погодилася - це добра воля нашої сторони, ми йдемо назустріч Україні, і не потрібно нас звинувачувати, що ми протидіємо цьому процесу", - сказав Лисенко.

Він також відзначив, що Росія вважає неприпустимими заяви українських політиків про те, що ціна оренди бази ЧФ в Севастополі буде збільшена, якщо в процесі інвентаризації Україна виявить у росіян невраховані об'єкти і майно.

"Якщо Україна піднімає питання про перегляд орендної плати в рамках інвентаризації, чи не стане це підставою для перегляду основного договору?" - заявив представник посольства Росії.

"Думаю, що якщо Крим залишить ЧФ, тоді туди прийдуть американські кораблі, їм вони не платитимуть за оренду", - уклав Лисенко.

Від “Аратти”: хамство кремлівських керманичів - загальновідоме. Тому образ рашки вже став чимось схожим на городе опудало, всесвітнього масштабу.

Як і невігластво російських керманичів - також стало постійним джерелом надхнення для творців анегдотів.

Тим більше, що подібні заяви, розраховані хіба що для геть зовсім відірваної від реальності публіки, яка вже сімнадцятий рік поспіль живе у віртуальному вимірі совка. Бо незалежно від того, чи визнаватимуть певні московські бонзи територіальну цілісність України, чи висуватимуть територіальні претензії - ніякого переділу територій не станеться. Бо які б нахабні не були кремлівські пахани - проти всього світу не підуть.

Проте, як для України і українців, подібні заяви вчергове підтверджують, що міжнарожні гарантії, надані їй під час ядерного роззброєння - фількина грамота, мабуть, підписана Єльциним у звичайному, нетверезому стані. Бо оте діство і підпис для його правонаступника аж нічого не означають.

А якщо так, то чи не потрібно нам, українцям, звернутися за допомогою до інших гарантів нашого державного суверенітету із вимогою: надати допомогу у відновленні ядерного статусу нашої держави, який забезпечить паритет сил у регіоні?

Врешті, як виборці, ми, використовуючи своє конституційне право, публічно звертаємося до Президенита України із категоричною вимогою: негайно покласти край підривній діяльності спецслужб Російської Федерації, які майже не приховучись діють в Україні та дестабілізують внутрішню ситуацію, заважають мирній праці та житттю українських громадян.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі