НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Наші новини” Київська область


Запрошуємо на Перший еко-культурний фестиваль «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ВОДА»!

05:59, 13 травня 2008 р.  27790
Джерело: “Аратта-Україна”

День молоді та День конституції. Весело! Музично! Активно! Вдихнути чистого свіжого ПОВІТРЯ, випити живої джерельної ВОДИ, запалити серце ВОГНЕМ натхнення і гордитися славою своєї ЗЕМЛІ!

Запрошуємо на Перший еко-культурний фестиваль «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО»!

Провести вихідні – 28-29 червня 2008 року без міської напруги та розпеченого літнім сонцем асфальту на мальовничих пагорбах Ржищева, біля самого Дніпра, серед запашної зелені та у колі друзів. Пожити в наметовому містечку на трипільській землі, що вже сім тисяч років приховує таємниці однієї з найдревніших цивілізацій. З сім’єю чи разом з друзями, на вас чекають три дні музично-пісенного свята, поєднаного з таємницями історії, в колі чотирьох стихій природи та у незабутніх враженнях від участі у захоплюючих заходах фестивалю.

Звичайно ж:

А ще:

ЗРОБИМО ТРИПІЛЛЯ БЛИЖЧИМ!

З 20 червня 2008 року починається неофіційний заїзд на фестиваль усіх бажаючих:

28 червня 2008 року офіційне відкриття Першого міжнародного еко – культурного фестивалю «ТРИПІЛЬСЬКЕ КОЛО. ВОДА»

Планується запросити:

Вторинні фольклорні ансамблі: «Гуляй город», «Божичі», «Володар», «Буття», «Гуртоправці», «Лукині роси», «Надобридень», «Кралиця», «Полкова музика», «Школа традиційного народного танцю», м. Київ;

World music гурти: «Гайдамаки», «Даха-Браха», «Тінь сонця», «Сонце Кльош», «DримбаDаDзига», «Вогнесміх», «Хорея Козацька», «Атмасфера», м.Київ; «Очеретяний кіт» м. Вінниця; «Бурдон», м. Львів; «Русичі», м. Білгород-Дністровський, Одеська обл.; «Вертеп» м. Дніпропетровськ, «Трігон» Молдова, «Dragan Dautovski - Quartet» Македонія.

Територія фестивалю оголошується вільною від вживання алкоголю та тютюнопаління. Але на це і так не буде часу! Вітається вживання чистої джерельної води, якої буде необмежено!!!

Як доїхати до фествалю

Автовокзал "Поділ" (ст.метро "Контрактова площа"). Шукати транспорт обклеєний афішами "Трипільського кола" біля платформи, обклеєної теж такими ж афішами. Маршрут "Київ - Трипільське коло". Вартість проїзду в одну сторону складає 20 грн.

П`ятниця 27.06 з 14 години до 19 години виїзд на територію фесту (це для тих, хто планує заздалегідь зайняти місце в наметовому містечку).

Субота/неділя (28/29.06) з 8 ранку до 19 години виїзд на територію фесту.

Напрямок "Трипільське коло - Київ" у зворотньому напрямку - відповідно 28/29.06 виїзд з території фесту може бути здійснений з 9.30 до 20.00. Ведуться переговори щодо продовження виїзду хоча б до 22.00.

В понеділок 30-го теж можна буде виїхати з території фесту в першу половину дня або поки люди не закінчаться.

Організатори звертають увагу на те, що ці СПЕЦІАЛЬНІ маршрутки (позначені афішами) будуть проїжджати автостанцію "Видубичі" (одноіменна станція метро) без зупинки безпосередньо на автостанції. Тобто, - будуть зупинятися під мостом на Столичному шосе (місце зупинки теж планується позначити афішами). Але все ж краще сідати на Подолі.

Ці СПЕЦІАЛЬНІ маршрутки і автобуси прямуватимуть до самої територій фесту, а не тільки до Ржищева.

Варто нагадати також про електрички, які прямують з Києва повз Кагарлик (розклад є на сайті фесту). З Кагарлика до території фестивалю можна доїхати за 7 гривень з автовокзалу.


 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 
 Facebook
 Коментарі