НОВИНИ

 Всі новини   Рубрики   “Подія дня” 


Блок Юлії Тимошенко “вимкнув дудки й мегафони, щоб люди почули шелест доларів” та покинув парламент

11:20, 20 липня 2006 р.  8505
Джерело: «Аратта-Україна»

Фракція Блоку Юлії Тимошенко полишає парламентський зал засідань до 25 липня – доти, доки Президент не ухвалить рішення про розпуск парламенту. На кріслах депутатів від БЮТ залишився величезний прапор України.

"Я хочу, щоб усі зараз в суспільстві зрозуміли, як портфелями голів комітетів, заступників голів комітетів, іншими парламентськими посадами можна закрити роти тим, хто мусить захищати Україну і працювати для неї. Такий спокій, який народився у Верховній Раді, не є спокоєм, що демонстрував би стабільність, гармонію і справедливість. Я хочу, щоб ви знали, що ми припинили використовувати дудки й мегафони тільки для того, щоб суспільство почуло шелест доларів у цьому залі, щоб суспільство побачило, що сьогодні в цьому залі продали все, за що люди голосували, щоб суспільство знало, як продовжують грошима зваблювати депутатів у комуно-олігархічну більшість", – заявила Юлія Тимошенко з парламентської трибуни у четвер, 20 липня, повідомляє прес-служба Юлії Тимошенко.

"Наша фракція ніколи з цим не погодиться", – наголосила вона і повідомила, що напередодні було завершено широкомасштабну правову експертизу можливостей розпуску парламенту й оголошення дострокових виборів.

"Вона передана Президенту, у ній зазначено, що всі підстави правові, конституційні, законні є для того, щоб цей продажний, зрадницький парламент не допустити до влади. Президент має всі підстави оголосити дострокові вибори. Це залишається єдиним можливим захистом від повернення до влади махрового криміналу", – заявила Юлія Володимирівна.

Крім того, вона повідомила, що фракція Блоку Юлії Тимошенко полишає парламентський зал засідань до 25 липня – доти, доки Президент не ухвалить рішення про розпуск парламенту: "Ми полишаємо цей зал саме у розрахунку на те, що 25 липня Президент скористається своїми конституційними правами і обов’язками".

Юлія Тимошенко також звернулася до усіх патріотів у країні з проханнями не допустити висунення кандидатури лідера Партії регіонів Віктора Януковича на посаду голови уряду.

Ю.Тимошенко та народні депутати із її фракції розстелили Прапор України на частині місць, які займає фракція. Вийшло так, що прапор, застелений і на місця, де частково сидять народні депутати з «Нашої України», зокрема, Роман Безсмернтий, Анатолій Кінах, Володимир Стретович. Під час розстелення прапору В.Стретович сидів на своєму місці і був накритий прапором, з-під якого потім вибрався і пересів на інше місце.

На даний час Р.Безсмертний та А.Кінах стоять поряд зі своїми робочими місцями, повідомляє УНІАН.


 Повна версія


 
 Facebook
 Коментарі