СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 

 Історії кохання

Проводи
Проводи
22 квітня 2015 р. |  38015
…У її майже 90 ми з нею розмовляли лише про любов. Про те, що вони їй сняться. Бо чекають її там. Миколай, Курт… Про дідуся ж вона казала, що він ніколи і не знав, що то таке – любов. Така дивна доля тих, хто живе поруч.
Музика кохання
Музика кохання
15 березня 2014 р. |  45972
Вібрація всієї струни дає основний тон, а коливання її частин створює обертони, що загалом утворюють гармонічний ряд. При цьому висота звуку забезпечується частотою, сила звуку — амплітудою, а тембр — формою коливань. Звучання струн утворюють музичні твори. А всі музичні твори – про кохання.
Чи варто вірити в диво? Історія одного кохання
Чи варто вірити в диво? Історія одного кохання
8 січня 2014 р. |  57019
Диво можливе. Воно абсолютно реальне навіть тоді, коли ви в нього не надто й вірите. Однак до оптимістів і до людей з відкритим серцем воно приходить в рази частіше, ніж до тих, хто постійно скаржиться на життя.
Він і Вона. Японська казка
Він і Вона. Японська казка
18 травня 2012 р. |  61293
Їх було двоє – Він і Вона. Вони десь знайшли одне одного і жили тепер одним життям, десь смішним, десь солоним, загалом, звичайнісіньким життям двох найзвичайнісіньких щасливців.
Останній романтик
Останній романтик
26 квітня 2012 р. |  54538
Понад усе на світі, дідусь любив бабусю Шуру і без жодного приводу робив їй милі сюрпризи...
«Доки смерть не розлучить нас»
«Доки смерть не розлучить нас»
5 листопада 2008 р. |  66255
…На надгробку Миклухо-Маклая на Волковому цвинтарі у Петербурзі викарбувано кілька латинських літер. Лише Аліса, дружина його онука, Роберта Володимировича, змогла пояснити, що це – абревіатура шлюбної присяги: «ДОКИ СМЕРТЬ НЕ РОЗЛУЧИТЬ НАС»
Перше Кохання і Перша Кохана Тараса
Перше Кохання і Перша Кохана Тараса
8 березня 2007 р. |  95613
Своєму Передкоханню Тарас присвятив чарівні вірші, сповнені світом дитинства і смутком про те, що воно втрачене назавжди. Оксанку він згадував все своє життя. А от про своє перше кохання так і не написав нічого. Та й про Першу Кохану згадав тільки кілька рядками у “Дневнику”. Чому ж так сталось? Ото ж хто був Першим Коханням Тараса і хто була його Перша?...
«Тарас твоеими записками неихто издесь не нужаеца» або Маловідомий Шевченко
«Тарас твоеими записками неихто издесь не нужаеца» або Маловідомий Шевченко
6 квітня 2006 р. |  76629
Академік Тарас Шевченко помер у 47 років од необачно взятого на себе тягаря любові до покоївки, 20-річної Ликери Полусмаківни.

Сторінки (всього - 1): перша |  1  | остання