СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Психологія та стосунки”


Дайте жінці стати жінкою! Інструкція для чоловіків

15 серпня 2013 р. | Автор/джерело: Настя Мельниченко, gohatto-n.livejournal.com
 19600

Думаю, неодноразово ви бачили тексти про те, якою зобов’язана бути жінка, аби чоловік поруч з нею «розцвів» і став справжнім чоловіком.

І чули рекомендації псевдогуру псевдоучень, мовляв, станьте справжньою жінкою, і тоді поруч з вами буде справжній чоловік! Мені на слова "жінка повинна" і "справжня жінка" уже стійка алергія і огида. І що засмучує найбільше, так це односторонність цього учення.

Чому нікому не приходить в голову, що навіть в наш час, що навіть закостеніла "феміністка" може захотіти проявити свою жіночність, якщо поруч із нею буде справжній чоловік. Тож я вирішила написати інструкцію для чоловіків, що робити, аби ваша жінка захотіла проявити свою "класичну" жіночність у всій повноті. І да, я буду вживати слово "повинен", за аналогією із текстами для жінок.

1. Нехай жінка знає, що у неї є надійний тил. Що б не сталося, у будь-який момент вона може до вас звернутися, і ви зможете сказати: "не хвилюйся, зараз ми це вирішимо". Або "все буде добре, я розберуся"

2. Беріть на себе відповідальність і приймайте рішення. Ні в якому без перекосів "я мужик, я так вирішив". Рішення повинні прийматися разом. Але часто жінці хочеться нічого не вирішувати, а хочеться платтячко. У такому випадку чоловік має прийняти рішення і спитати у жінки, чи згодна вона із таким рішенням.

Взяти відповідальність - це нести відповідальність за свої рішення. Якщо ви сказали жінці, що от, зараз ми знайдемо роботу, заробимо грошей, з’їдемося разом і заведемо дитину, а потім враз складете лапки типу "і я не я і корова не моя" - то ви не чоловік, а тріпло.

Це стосується і менш глобальних рішень. Пообіцяли - виконайте. Не певні що можете виконати - не обіцяйте. А якщо вже пообіцяли, то не шукайте собі відмазок не виконати цього. Такими вихляннями ви підриваєте свій авторитет і довіру до вас.
3. Розділяйте з жінкою домашню роботу. Якщо ви ниєте, що вам важко помити тарілку чи підмести в хаті - ви не мужик. Бо справжньому чоловіку це не важко - це ж не каміння у мішках носити, зрештою. Тим паче, жінці важливо бачити, що навіть у найнеприємніших справах у неї є напарник. А не хтось, хто вважає певну роботу "недостойною" себе. У жінки одразу виникає протест: "А чому це я маю робити все найгірше??"

4. ЖІнка має бути впевнена, що ви її не дасте в обіду. Що ви готові дати обідчику в морду в прямому сенсі. Якщо жінку ображають не в реалі, а в інтернеті, скажімо - вступитися. І бути готовим віртуальні розборки перенести в реальні, тобто - набити морду. Зараз биття морди не практикується майже. Принаймні, в нашому світі інтілігєнтішок. Тобто я, як жінка, маю бути готова себе захистити сама від придурків, які розпускають руки, скажімо.

Мені особисто було дуже прикро, що мене не було кому захистити від зазіхань масажиста. І тут питання навіть не у битті морди як такому, а скоріше готовністю і спроможністю її набити. Один мій знайомий підходив до обідчика, клав руку на плече і казав: "так робити негарно, не треба більше так робити" - і цього було достатньо.

Справжній чоловік повинен бути готовий вступитися за жінку у будь-який момент. Але коли вона справді цього потребує. А не тоді, коли чоловікові сеча в голову ударила, замішана на ревнощах.

5. Будьте сильним. Жінкам подобаються красиві тіла і сильні руки. Якщо ви думаєте, що це все недостойне високого інтелекту вашої партнерки - лайно собаче. Жінкам важливо бачити поруч сильного, красивого партнера (і під красивим я маю на увазі не смазливого, а здорового і сильного). Коли жінка може більше разів віджатися, ніж чоловік, більше пробігти чи піднятися на вищу гору - це жалюгідно, хлопчики. Жінки повинні бути сильними фізично і здоровими, але ж блін! Я хочу поруч себе сильнішого за мене партнера.
6. Дозволяйте жінці бути слабкою. У неї ПМС і місячні - обійміть і купіть шоколадку. У неї сльози і соплі - утішайте. Жінка емоційна не тому, що вона "недороблений чоловік", а тому, що оця емоційність - частина жіночності. Хочете мати жіночність у повному комплекті - приймайте її всю, разом із безпричинними сльозами і соплями.

7. Ніколи не докоряйте жінці в тому, що вона менше заробляє чи в чомусь менше розбирається. Така поведінка нагадує тявкання жалюгідної шавки і не достойна чоловіка. Чоловік повинен поважати свою жінку.

8. Будьте романтичним. Від серця. Не "плюшевий мішка с большимі ушамі" і відчепися, а щось, придумане вами. Нехай жінка знає, що заради неї ви не полінилися почухати задницю і щось організувати. Нехай навіть це буде всього лише спеціально поїхати у магазин в інший кінець міста, аби купити якесь особливе вино. Або підписати 50 валентинок своїми руцями.

9. Обіймайте міцно, гладьте по голові. Давайте безумовний позитивний фізичний контакт. Будьте великим і сильним. Кимось, в чиїх руках можна захиститися від всього світу.

10. Не провокуйте її на пиляння. Всіх вас задовбали жіночі пиляння, правда ж? А знаєте чому так? Бо так: "Справ, будь ласка, вхідний дзвінок" - "Угу". Через тиждень: "Коли ти справиш дзвінок?" - "Скоро" Через тиждень: "НУ справ же дзвінок!" - "Угу". - і так тягнеться по півроку... якщо не більше. Звідси виникає пиляння. Не хочете, аби жінка пиляла - не ігноруйте її прохання.
Взагалі, найприємніше, коли ти просто щось "бовкнула", а чоловік це не пропустив повз вуха, а взяв до уваги. Типу "ооо, як мене задовбала ця сковорідка із пошкодженим тефлоном, все пригорає!" - раз, а ввечері чоловік приносить нову сковороду. ТАК робить справжній чоловік. Без нагадувань і пиляння, яке принижує обох.

Найгірше, коли жінка, плюнувши навіть на пиляння, зрештою бере і сама ремонтує дзвінок чи комод. Після такого ніхто не має права вимагати від жінки "жіночності".

11. Робіть їй гарний секс. Різноманітний. Захоплюйтеся нею, показуйте, що вона вам жадана.

12. Турбуйтеся про неї. Коли вона втомлена, вкладіть у ліжечко і принесіть чаю. Ніколи не змушуйте жінку випрошувати турботу. Ви маєте бути на крок попереду у передбачуванні її бажань. Взагалі випрошування і пиляння - це капець яка х*рня, яка отруює життя.

З усього цього можу виділити основне. Це - готовність взяти на себе відповідальність і не п*здоболити. Тобто дотримуватися обіцянок. Нема чоловіків гірших за п*здоболів.

Виконуючи ці правила, ви не повірите, як зміниться ваша жінка. Як вона стане лагідною, піддатливою, жіночною і захоче підтримувати в вас вашу чоловікість. І борщі готуватиме з радістю. Гарантую.

Орфографія і стилістика - авторські

 Повна версія


 Facebook
 Коментарі