СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Соціоніка”


15 речей, про які мовчать інтроверти

18 квітня 2014 р. | Автор/джерело: AdMe.ru
 53919

Люди, які живуть «всередині себе», потребують розуміння. Інтроверти мало говорять про те, що відчувають у тій чи іншій ситуації. Особливо стороннім.

Письменниця й інтроверт Меріенн Рейд впевнена, що світ екстравертів має дуже викривлене уявлення про «людей у ​​собі». Тому вона склала перелік з 15 пунктів, які непогано б нам усім пам’ятати про інтровертів.

1. Ваш день народження нас не радує

Будь-який інтроверт, що працює в офісі, відчуває сум’яття, коли всі поспішно починають скидатися на подарунок комусь. Не тому що нам шкода грошей, зовсім ні. Просто будь-який випадковий радісно усміхнений співробітник, який повідомляє, що це його свято, приводить нас у стан ступору. Нам здається, ніби він очікує від нас без міри захопленої реакції, ентузіазму та інтересу. Можливо, - о жах! - ми навіть отримаємо від нього запрошення на вечірку з трьома сотнями незнайомих людей. Ну, нехай триста, - це перебільшення, але саме так це бачиться інтроверту, який найбільше хоче піти додому. Так що, якщо ви не запросите нас, ми не образимося. Ми просто зітхнемо з полегшенням.

2. Будь ласка, забудьте і про наші дні народження!

Ну правда, забийте! У нас є кілька близьких друзів, чиїх поздоровлень нам цілком достатньо. Ми не хочемо галасливо святкувати і веселитися. Найкраще свято для нас - тихе, в колі ретельно відібраних людей. Світ не повинен нічого знати про нього.

3. Ми насправді не слухаємо, як ви провели свої вихідні

Якщо ви не належите до нашого кола друзів, то нам байдуже, як минула ваша субота. Ми щиро вважаємо, що кожен має право на особисте життя, і якщо ви проводите вільний час у п’яному угарі або виламуючи двері вашої колишньої, то це ваша справа. Ми не засуджуємо, - просто спілкування з кимось, кого ми не знаємо, забирає надто багато енергії. Тільки те, що ми працюємо разом, не означає, що ми по-справжньому знаємо одне одного.

4. Ми ненавидимо натовп

Ми втомлюємося від великих груп людей. Нас п’янить різноманітність соціальних типів і груп. Деякі інтроверти є емпатами, тому вони, як правило, легко потрапляють під вплив чужої енергетики. Іноді нам здається, ніби ми «відчуваємо» кожного в кімнаті, і від цього ми отримуємо емоційне перевантаження.

5. Нам справді не подобаються корпоративні заходи

Це особливо важко для інтровертів, які керують бізнесом. Необхідність командної роботи змушує нас робити речі, які виводять нас із рівноваги. Кожне сказане вчасно слово, кожна вислухана точка зору - це боротьба для нас. Навіть у бізнесі нам необхідно відчувати зв’язок з кимось на іншому рівні, щоб отримати максимальну віддачу від корпоративних заходів. Потрібно немало часу, щоб організувати командну роботу або який-небудь захід з великою кількістю учасників, щоб і інтроверт, і його колеги відчували себе комфортно.

6. Ми вдаємо, що ви нам подобаєтеся

Так, це огидна правда. Ми чудово знаємо, хто нам подобається, а хто ні. Це може бути наслідком багатьох причин: від застарілих дитячих образ до невдалого сніданку сьогодні вранці. Не приймайте це на власний рахунок. Біда в тому, що чесність, як би ми її не цінували, іноді заподіює біль. Щоб вижити, ми повинні витіснити всі ці емоції і бути хорошими, а це набагато складніше, ніж бути справжніми.

7. Ми вміємо працювати

Коли ми на самоті, ми витрачаємо час на проектну діяльність, електронні листи, чернетки і креслення планів по захопленню світу. У нас багато ідей. Ми цінуємо самотність, тому що вона дозволяє нам експериментувати з концепціями і давати волю уяві. Все можливо, коли ми на самоті, і те, що ми створюємо, може одного разу змінити наше життя, - та й ваше також.

8. Нам подобається письмове спілкування

Ми любимо електронні листи, тому що це дає нам можливість отримати необхідне без особистого контакту. Жива взаємодія збиває нас з курсу, і ми повинні витратити багато енергії, щоб знову повернутися на свою хвилю. Тому, будь ласка, телефонуйте нам тільки тоді, коли це питання життя і смерті.

9. Ми відчуваємо себе в безпеці зі «своїми» людьми

Коли в нашому житті присутні «правильні» люди, ми готові віддати їм себе повністю. Ми стаємо вірними воїнами, готовими битися за наших коханих. Просто запитайте наших друзів. У потрібній компанії ми квітнемо і сяємо. Нам необхідний час, щоб знайти «правильних» людей, але зате потім ми ніколи від них не відмовляємося.

10. Ми маємо друзів, які насправді люблять нас

Інтровертам потрібні інші люди, і іншим людям потрібні інтроверти. Більшість з нас не відчуває проблем із спілкуванням. Ми, як і всі, іноді ходимо в бари та на вечірки і знайомимося з новими людьми. Різниця в тому, що не всі, кого ми зустрічаємо, стають нашими друзями. Ми свідомо обираємо близьких друзів і ретельно працюємо над стосунками.

11. Ми можемо тимчасово прикидатися екстравертами

Нам доводиться робити це, щоб вижити. Ми можемо бути зірками вечірки, організаторами великих корпоративних подій або очільниками благодійних організацій. Ми робимо це добровільно, знаючи, що в кінці дня ми зможемо піти додому. Коли ж ми добираємося туди, іноді нам доводиться витрачати на відновлення дні і навіть тижні.

12. Ми не сором’язливі, не грубі та не дуже нервові

Спочатку може здатися, що так і є. Але якщо ви дізнаєтеся нас трохи краще, то зрозумієте, що ми можемо і розсмішити вас, і проговорити з вами більше п’ятнадцяти хвилин. Просто ми такі не з усіма. Товариськість для нас - це опція, в базову комплектацію вона не включена. Ми не можемо занадто добре грати щастя або збудження, і ви, швидше за все, прочитаєте це у нас на обличчі.

13. Нам добре на самоті

У наших головах відбувається безліч речей, і ми не потребуємо більшого. На відміну від екстравертів, ми не відчуваємо потреби в інших людях для зовнішньої стимуляції. Життя у внутрішньому світі цілком нас влаштовує. Ми розважаємо себе творчими проектами і чудово проводимо час.

14. Ми ненавидимо світські балачки

Ми мислителі, і нам приносять задоволення розмови про високі ідеї, теорії й ідеали. Ми вкрай рідко беремо участь у світських розмовах і робимо це без особливого бажання.

15. Якщо ми обрали вас, цінуйте це

Ми дорожимо своїм часом на самоті і надто прискіпливо ставимося до тих, кого впускаємо в життя. Спілкування з «неправильною» людиною буде емоційно вичавлювати нас. Ми часто залучаємо екстравертів, які висмоктують нашу енергію, і шукаємо однодумців інтровертів. Ми цінуємо час, проведений з іншими інтровертами, і маємо чудове уявлення про межі особистого простору одне одного.

Переклад українською - «Гармонія»

 Повна версія


 ДО ТЕМИ:

 Facebook
 Коментарі