СТАТТІ, ПУБЛІКАЦІЇ, ЛЕКЦІЇ

 Всі публікації   Рубрики   “Психологія та стосунки”


Руйнівники жіночності

10 вересня 2015 р. | Автор/джерело: “Щастя бути жінкою”
 27573

Одна з ключових помилок жінки - займатися тим, що їй не до вподоби.

Чому? У цьому випадку, жінка змушена долати труднощі. Навіть якщо це жіноча робота, але вона займає багато часу, - це вже розтрачує її енергію. Якщо жінці робота не подобається, якщо вона через силу щоранку йде туди, а це означає, що вона витрачає свою жіночність.

1. Надмірна соціальна активність

Соціальна активність для жінки - це практично завжди спроба відшкодувати брак кохання. Для жінки корисніше знайти роботу, яка дозволить їй відпочивати від сімейних обов’язків, розширити коло позитивного спілкування, це має бути робота для душі.

2. Метушня

Метушня і задоволення - речі несумісні. Метушня створює напругу як в тілі, так і в розумі, в емоційному стані жінки. Через метушню страждають нервова і гормональна системи.

3. Надлишок спілкування зовні - поза сім’єю, поза колом свого комфорту

Якщо чоловік розвивається долаючи труднощі, у конкурентній боротьбі, спілкуючись з тими, з ким спілкуватися важко, там, де немає любові, то для жінки знаходитися поза зоною комфорту не корисно. Це розтрачує її психічну енергію. Коли жінка спілкується з люблячим оточенням, її жіноча сила зростає.

4. Робота, що не приносить задоволення

Одна з ключових помилок жінки - займатися тим, що їй не подобається. Чому? У цьому випадку, жінка змушена долати труднощі. Навіть якщо це жіноча робота, але вона займає багато часу, - це вже розтрачує її енергію. Якщо жінці робота не подобається, якщо вона через силу щоранку йде туди, - отже вона витрачає свою жіночність.
5. Штани, брюки

Жінка накопичує енергію, що йде від землі. У цьому їй допомагають довгі спідниці та сукні. Якщо жінка носить штани - енергія землі, родючості, попросту розсіюється.

Жіночність страждає, якщо у жінки обмежений, убогий, блідий або нелюбимий гардероб, старі меблі, потерті шпалери. Сюди ж відноситься відсутність шафи, в якій жінка зберігає весь свій гардероб. Шафа для чоловіка нічого не означає, а для жінки - це цілий світ.

6. Нежіночі стрижки

У волоссі, як в акумуляторі, жінка накопичує психічну енергію. Тому корисно доглядати за своїм волоссям. Короткі, хлопчачі стрижки не додають жіночності. Вони, звичайно, практичніші, але практичність - це слово з лексикону чоловіків.

7. Відсутність прикрас, невміння користуватися аксесуарами

Кожна жінка знає, як сильно може поліпшити її настрій правильно підібрані прикраси, - неважливо, - діаманти це чи біжутерія - можливості у всіх різні.

8. Неувага до власного тіла

Жінка часто проживає події через тіло, через відчуття в тілі. Напружене тіло не додає щастя. Для жінки - святий обов’язок доглядати за власним тілом.
9. Емоційний застій

Якщо сама жінка або її оточення забороняють їй себе виражати через емоції, це може стати причиною депресії. Іноді жінки вважають, що мають право лише на гарні емоції. Але це не так, - ви ж не роботи.

Добре, якщо поруч із жінкою є людина, з якою вона може проявляти будь-які свої емоції. Чоловіки найчастіше самі провокують істерики, коли не слухають жінку, не дозволяють їй висловити свої емоції поки вони не дійшли до точки кипіння.

10. Відсутність хобі

Для жінки важливо мати заняття для душі, яке можливо навіть не приносить грошей, зате дає емоційне задоволення. Добре, якщо чоловік підтримує жінку в її захопленні, дозволяє їй виділяти на це час.

11. Відсутність творчості

Природа жінки - покращувати простір, створювати затишок і комфорт. Квіти, клумби, вазочки, шторки, картини, все це створює неповторну чарівність інтер’єру. Добре, якщо у жінки є шматочок Всесвіту, де вона проявляє своє творче начало.

12. Спроба керувати

Жінка дуже добре може керувати, але краще їй цього не робити. Це не її природа. Жінка повинна надихати. Зовнішні речі вирішує тільки чоловік. Наприклад, жінка сама попросила взяти кредит, а потім з розуму сходить, як його виплачувати. Такі питання вирішує тільки чоловік, а жінці краще взагалі не знати про це.
13. Відсутність жіночого навантаження

Домашні клопоти не є тягарем для жінки. Навпаки, вони розвивають її природу, проявляють бажання піклуватися про оточення. Звичайно, іноді їй дуже потрібна допомога чоловіка, його підтримка. Але якщо жінка перекладає всі домашні справи на домашню робітницю - це велика помилка. Принаймні, готувати їжу для своїх домашніх - це хороша жіноча практика. До жіночих видів навантаження також відносяться йога та танці.

14. Конфлікти

У конфліктах природа жінки грубіє. Особливо це стосується спілкування з чоловіками. Якщо вона конфліктує з ними, вона стає грубішою. Мудрі жінки знають, що через смирення вони здатні домогтися від чоловіка набагато більшого.

15. Чоловічі обов’язки

Закручування гайок, перестановка меблів, управління підприємством, командування ротою, заробляння на сім’ю, кредити, іпотеки... Це всі чоловічі обов’язки і жінка в них не бере участі.

16. Конкуренція

Жіноча природа руйнується в конкурентній боротьбі. Немає потрібні боротися, доводити, - це все зменшує енергію жінки.
17. Незалежність

Самостійність, сила, жорсткий контроль, наполегливість у досягненні своїх цілей.

18. Гординя

Принцип «я сама все зроблю, навіщо принижуватися і когось просити», або коли жінка в будь-якій ситуації думає: «Я можу краще, швидше, якісніше» - все це прояви гордині, яка знижує жіночу силу.

19. Прихильність до результату

Коли жінка прив’язується до результату і думає: «Якщо цього не трапиться, не станеться, - мені буде погано». Мудра жінка задоволена тим, що має. Зі стану задоволеності життя обдаровує жінку набагато більшим процвітанням. Це наслідок психології достатку.

Коли жінка прив’язується до об’єктів насолоди, і починає страждати від відсутності чогось, у неї розвивається мислення дефіциту, яке в свою чергу призводить до виникнення негативних почуттів, таких як заздрість, роздратування, гнів. Все це руйнує жіночу психіку.

Іноді ці почуття штовхають жінку на досягнення результату, вона йде заробляти сама. Але жінка не відчуває щастя, коли витрачає на себе свої гроші. Їй приємніше, коли для неї це робить чоловік.

20. Механічне життя

Стереотипне життя, за принципом “як у всіх”, “як має бути”, “як учили” - вбиває в жінці творчий початок. Жінка вкладає любов у все, що робить. А любов спонтанна й іскрометна за своєю природою.
21. Скарги

Скарги - це завжди спроба уникнути відповідальності. Дуже просто перекласти відповідальність на когось іншого, зробити винною у своїх проблемах іншу людину. Жінці корисно промовляти те, що вона відчуває і просити допомоги.

Різниця між проханням і скаргою - в настрої. Жінка радиться з чоловіком, а не ставить його перед фактом.

22. Чоловічі види спорту та відпочинку

Чоловічі види діяльності розвивають в жінці дух боротьби та конкуренції, у той час як природа жінки - співпраця і турбота.

23. Відсутність подруг

Жінці для потаємного спілкування потрібні саме жінки.

24. Відсутність особистого часу

Просто для себе і просто на жіночу дурницю. Жінці обов’язково потрібно витрачати час на дурниці, а іноді і гроші теж.

25. Відсутність повноцінного сну - якщо жінка пізно лягає, пізно встає.

Переклад українською - «Гармонія»

 Повна версія


 Facebook
 Коментарі